Podobne porady

Pokój ucznia. Ostatni dzwonek na jego aranżację

SferaPRT | 2017-08-31 13:17

Nieubłaganie zbliża się koniec lata, a wraz z nim powrót do szkoły. Niebawem na korytarzach rozbrzmi pierwszy dzwonek nawołujący do lekcji. Dla rodziców jest to ostatni moment, aby odpowiednio zaaranżować pokój swoich pociech. Jak zatem stworzyć najlepsze warunki do nauki dla debiutujących i starszych uczniów? czytaj »

Znaleziono: 361
moj synek ma trzy miesiace urodzil sie z waga 4220,teraz wazy 6500.mam pytanie kiedy moge zageszczac mu mleko(dodam ze karmie sztucznie)jest malym glodomorkiem je 150 co trzy godziny.czy dawac mu wiecej?
lula78 | 2007-01-08
Zagęszczać można dopiero po 4 miesiącu, np. kleikiem ryżowym. Narazie to po prostu dawałabym mu częściej jeść, np. co 2... czytaj »
Kochałam sie z chłopakiem dwa dni po miesiaczce. Pekła nam prezerwatywa, potem mieliśmy dwa dni przerwy i znów uprawialismy seks bez zabezpieczenia. Jakie jest prawdopodobieństwo, ze jestem w ciaży?? Czy do ginekologa musze pojść z opiekunem jesl
foxy18 | 2007-01-08
Tak, jak pisałam w poprzedniej poradzie. Ryzyko jest naprawdę duże. Ostatnio znalazłam w internecie coś takiego - Pogotowie antykoncepcyjne. Jeżeli od... czytaj »
Kochałam sie z chłopakiem dzien po miesiączce, potem dwa dni przerwy i znów uprawialismy seks bez zabespieczenia. Na ile % jest szansa, ze zaszłam w ciażę?? Angela
foxy18 | 2007-01-08
Kochałaś się akurat w dni płodne, więc sądzę, że ryzyko jest spore. Zależy to oczywiście od wielu czynników, ale jeżeli... czytaj »
Mój synek ma straszne bóle brzuszka,podaje mu sab simplex,debridat,jest trochę lepiej, ale nie ma rewelacji. Proszę o rady mam, które miały takie same problemy.
lula78 | 2007-01-07
Przesyłam niżej linka do ciekawej porady na temat kolki. Mam nadzieję, że pomoże. czytaj »
Mój trzymiesięczny synek ma problemy z brzuszkiem,przy oddawaniu gazów strasznie płacze i się pręży,nie wiem co mam robić.pije mleko bebilon pepti,podaje mu herbatkę hipp ułatwiajaca trawienie, ale nie daje to poprawy. Czy to jest normalne u takiego maluc
lula78 | 2007-01-07
To nazwyklejsza kolka. Wiele dzieci ją ma, ponieważ układ trawienia nie jest jeszcze do końca dojrzały. Powinna minąć do ukończenia... czytaj »
Jak zaplanować płeć dziecka?
hoody99 | 2007-01-07
Największe szanse na poczęcie syna są podobnież podczas owulacji jak i blisko tego okresu. Dziewczynki przeciwnie. czytaj »
Jaki tort przygotować na pierwszej urodziny mojego dziecka?
zaba | 2007-01-05
Mozna przygotować torcik marchewkowy, który będzie mógł zjeść także solenizant/ solenizanka. Składniki: 4 jajka 100g cukru brązowego z trzciny cukrowej... czytaj »
Jaką moge mieć pewność czy jestem w ciąży jeśli kochaliśmy się codziennie w moich dniach płodnych( mam cykl 29- dniowy) i za każdym razem dochodziło do wytrysku??! ( Staramy się o maleństwo, a ja chciałabym miec pewność, że nam się uda
lula78 | 2007-01-04
To jak wróżenie z fusów. Zależy tak naprawdę od wielu czynników - zdrowia kobiety, mężczyzny, ich stresu, wieku itp. Często kobiecie... czytaj »
Czym karmić 6 miesięczne dziecko
zaba | 2007-01-04
U mojego 6 miesięcznego dziecka nie stwierdzono żadnej alergii, ale zaczęłam ją karmić NAN HA gdy miała 3 miesiące i tak do tej pory. Proszę poradę co ma jeść, jakie zupki i czy mogę zmienić na inne mleko. czytaj »
czy to jest normalne, gdy 5 miesięcznemu dziecku poci się główka przy jedzeniu, a najbardziej tył główki. Podaje witaminę d3 dwie kropelki dziennie.
zaba | 2006-12-26
Nie, pocenie główki nie jest normalne i prawdopodobnie właśnie lekarz zalecił z tego względu podawanie 2 kropli witaminy D3. Często... czytaj »
Znaleziono: 361