Co mi poradzicie? (wygląd, cellulit)

~Monika | 2008-04-27 14:25
Hej. Mam 15 lat. Jestem blondynką (już coraz ciemniejszą), mam długie włosy. Jestem też wysoka (177cm). Mam bardzo głupi problem. Nie wiem jak mam się ubierać. Pomimo tego, że waże 61-62 :( wydaję mi sie, że żadne rzeczy do mnie nie pasują. Ostatnio obcięłam włosy ale nie widać róznicy (według mnie).
Jestem potwornie zła, że nie mogę nosić krótkich spodenek (cellulit :(( ) Mam go głównie na nogach..
nie za dużo ale jest. Złość mnie zżera gdy patrze na te chude (nie za bardzo), wysokie dziewczyny, które mają własny styl i świetnie wyglądają w strojach kąpielowych (i nie tylko).
Wszystko co związane ze mną jest złe, brzydkie itd..
tak mi sie wydaje :(
Gdy próbuje jakiejś diety (jabłka itd..) nie działa ;/
wiem, że moja waga jest prawiadłowa.. ale ja nie chce. Nie chce wyglądac w przyszłości jak taka duża, gruba baba. :P I w dodatku moja cera jest taka, że zanim się opali to hohoho.. minie wiek :P :(
Czasami mam ochotę odciąć kawałek nóg, żeby być niższą i drobną. Jak zrobić (jak się ubierać) żeby wyglądać na drobną? Co zrobić żeby nie mieć lellulitu? Jakie kremy stowsować.. używam ale nie działa..
hmm.. nie mam cierpliwości :(
moje marzenie to byc nie za niską brunetką, podatna na opalanie... szczupłą.. ah.. :P
plete bzdury ale jestem smarkatą kompleksiarą :P
Kto mi poradzi? :(

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~alunia27 | 2008-04-27 14:34
Moja rada dla Ciebie - to pokochaj siebie taką jaką jesteś i znajdź w sobie zalety, a nie doszukuj się ciągle wad. Każdy ma jakieś zalety, więc Ty tez na pewno znajdziesz.
Z tego co piszesz to jesteś wysoka, szczupła, więc masa dziewczyn Ci pewnie zazdrości, a Ty chodzisz zakompleksiona. Co wg Ciebie mają powiedzieć dziewczyny, które są raz ze niskie, to jeszcze grube? Nie powinny już żyć na tym świecie i cieszyć się nim?
Pokochaj siebie, a będzie Ci dużo lepiej się żyło.
~adus | 2009-07-10 18:19
nie rozumiem . najpierw piszesz ze zazdroscisz wysokim dziewczynom , a póżniej ze chcetnie obciaelabys kawalek nóg zeby byc nizsza . zdecyduj sie ;p. i uwierz ze wiele dziewczyn chcialoby miec taką figure jak ty . bo jesteswysoka i szczupla .
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!