Dieta Dukana - od czego zacząć?

lula78 | 2011-01-02 22:38
Trochę czytałam na temat diety Dukana, która wydaje się być najbardziej skuteczna. Czy ktoś ta dietę z Was stosował? Macie może jakieś rady, gotowe przepisy?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~stokrotka | 2011-01-04 22:28
nie polecam tej diety mimo że sie na niej chudnie i sa widoczne efekty ale sa tez efekty uboczne jak zła praca nerek, wątroby, brzydka cera która bardzo łatwo sie starzeje i jest pełna zmarszczek i chociaz jej nie stosowałam ( na szczęście) to patrząc na wyglad kolezanek które ja stosowały odradzam jej stosowanie, natomiast gorąco polecam diete South Beach jest całkowicie bezpieczna a nawet stosujac ja poprawisz swoje zdrowie, kondycje i cere bo jest to dieta opracowana przez kardiologa i przyjazna sercu.
~Paulina | 2011-01-04 23:46
A na czy polega ta dieta South Beach? Jest bardziej restrykcyjna?
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Gruby brzuch Dieta Dukana (dieta białkowa, dieta proteinowa)
Poradopedia.pl | 2011-01-03
Dieta Dukana jest najpopularniejszą dietą wśród Polaków. Idealna dla osób cieszących się pełnią zdrowia, otyłych i prowadzących siedzący tryb życia. Zdecydowanie nie powinny na nią przechodzić osoby intensywnie uprawiające sport, dojrzewająca młodzież, kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz lu czytaj »
Gruby brzuch Na czym polega dieta South Beach?
andy357 | 2006-12-10
Dieta South Beach jest ostatnio bardzo popularna i nie tylko w USA, ale także i w Polsce. Jest to dieta na całe życia, choć wyróżnia się w niej 3 etapy. czytaj »

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!