Gdzie zamieszkać we Wrocławiu - propozycje osiedli

Kampanie  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Wybór odpowiedniego mieszkania bywa niejednokrotnie niezwykle trudny. W końcu każdy oczekuje od osiedla czegoś innego. Jedni cenią sobie zieleń, sporą przestrzeń, osiedla przyjazne dzieciom, inni dobrą infrastrukturę, bliskość przychodni, sklepów, bibliotek.

Nie da się ukryć, że kryteria najlepszego miejsca do zamieszkania są bardzo różne. Istnieją jednak pewne cechy, które pozwolą określić osiedle idealne.

Najważniejszą cechą jest oczywiście lokalizacja. Powinna być przyjazna dla środowiska. Wielu przyszłych mieszkańców ceni sobie mieszkania od dewelopera zlokalizowane blisko centrum miasta.

Bogata infrastruktura

Szukając wymarzonego osiedla, zwracamy uwagę na infrastrukturę. Rodzice z dziećmi będą sprawdzać, czy mieszkania deweloperskie znajdują się niedaleko szkół, przedszkoli, żłobków. Każdy z pewnością doceni punkty usługowy, sklepy, miejsca kultury i rozrywki w sąsiedztwie.

Ważna jest także komunikacja miejska - tramwaje, autobusy czy metro. Dzięki przystankom znajdującym się niedaleko osiedli, nie musimy korzystać z własnego samochodu, a tym samym tracić czasu w korkach. Znacząco oszczędzamy na dojazdach.

Przemyślana przestrzeń

W przypadku osiedli, ogromne znaczenie ma struktura funkcjonalna i przestrzenna. Osiedle powinno mieć wyraźne centrum. Jeśli przestrzeń jest odpowiednio zaplanowana, sprzyja integracji. Konieczna jest także dbałość o ruch pieszych. Powinni oni mieć możliwość swobodnego przemieszczenia się po danym terenie.

Wiele osób ceni nowe mieszkania od dewelopera z miejscami do spotkań, skwerami, placami zabaw. Dzięki temu mieszkańcy danego osiedla mogą się integrować i zawierać nowe znajomości.

Nieco mniej istotną rolę odgrywa styl architektoniczny, w jakim powstały budynki. Zwracamy uwagę na zastosowane materiały, energooszczędne rozwiązania, wyposażenie.

Mieszkanie w otoczeniu zieleni

Jeśli rozważamy kupno mieszkania od dewelopera, warto dowiedzieć się nieco więcej o inwestycji Nowy Port. To nowa dzielnica nad Odrą, której głównym atutem jest wspaniała lokalizacja. Spodoba się wszystkim tym, którzy cenią sobie wypoczynek w zgodzie z naturą.

 

Do dyspozycji mieszkańców jest cała przestrzeń. Warto dodać, że osiedle pozwala na spokojne, ale niezwykle ciekawe życie. Inwestycja będzie się znajdować na ul. Chałupniczej oraz ul. Vasco da Gamy we Wrocławiu.

Dlaczego warto wybrać Nowy Port jako miejsce do życia?

Głównym celem, jaki ma spełniać osiedle, to stworzenie przyjaznej, otwartej przestrzeni. Fakt ten docenią przede wszystkim osoby, które lubią spędzać aktywnie czas, np. biegając, udając się na spacer, jeżdżąc na rowerze. Plusem jest także mnóstwo drzew, które zapewniają cień podczas upałów.

Wiele osób często wyjeżdża na weekend, by odpocząć od zgiełku miasta lub spędzić czas w nietypowy sposób. Kupując mieszkanie w Nowym Porcie, nie trzeba nigdzie się ruszać, gdyż wiele interesujących miejsc jest tuż obok. Możemy obcować w spokoju z naturą, a jednocześnie mieć blisko do centrum miasta.

Zalety osiedla Nowy Port

Do wyboru jest 158 mieszkań od 29 do 76 m². Wszystkie posiadają duże balkony bądź tarasy. Pierwsze piętro to także dodatkowe zalety - obsiane trawą ogrody wraz z tarasami. Na uwagę zasługują także unikatowe ogrodzenia pomiędzy nimi. Jako dekoracje wybrano donice, które służą do przechowywania akcesoriów ogrodowych, a jednocześnie zapewniają przestrzeń prywatną.

Na parterze budynków mieszczą się garaże i rowerownie. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji miejsca postojowe na zewnątrz.

W razie potrzeby, można kupić komórki lokatorskie. Oczywiście na klatkach schodowych mieszczą się nowoczesne i cichobieżne windy. 


 

Otoczenie osiedla


Niewątpliwym atutem są również duże okna. Z mieszkania możemy podziwiać zieleń. Terenami zielonymi opiekuje się Zarząd Zieleni Miejskiej, dlatego są to obszary, które nie podlegają zabudowie. Urokliwy krajobraz może być naszą codziennością.

W sąsiedztwie mieszczą się rzeki, mnóstwo terenów rekracyjnych, trasy spacerowe, ścieżki rowerowe nad Odrą. Możemy również liczyć na dogodne miejsca na rodzinny piknik czy grilla ze znajomymi.

Bingo Home - a może domki szeregowe?

Deweloper Inkom S.A. oferuje także przestronne domki szeregowe. To idealna inwestycja szczególnie dla rodzin z dziećmi - na piętrze znajdują się 3 sypialnie, łazienka, garderoba.

Parter to nowoczesny i efektowny przeszklony salon z miejscem na kominek, kuchnia, toaleta. Część mieszkalna liczy aż 100 m².

Mieszkańcy mogą także liczyć na własny ogród z tarasem, dwa miejsca postojowe. Niewątpliwym atutem jest przyroda. Dookoła znajdują się liczne lasy, gaje, łąki oraz polne ścieżki. W ciekawy sposób można spędzać wolny czas, praktycznie korzystając ze swojego najbliższego otoczenia.

 

 

Idealne miejsce dla miłośników aktywności

Bingo Home to doskonałe osiedle dla wszystkich osób, które cenią sobie aktywny tryb życia. Zielone, przepiękne tereny sprzyjają uprawianiu joggingu, nordic walking czy wycieczkom rowerowym.

W niedalekiej odległości znajduje się boisko do gry w piłkę nożną, a także boisko wielofunkcyjne do gry w koszykówkę i siatkówkę. Na osiedlu można także liczyć na siłownię zewnętrzną, stół do ping-ponga, plac zabaw dla dzieci i Stajnię Febus.

Wyjątkowe osiedle pod Wrocławiem

Osiedle Bingo Home mieści się pod Wrocławiem. Mieszkańcy mogą liczyć na bardzo wysoką jakość wykończenia. Zastosowanie markowych materiałów to gwarancja bogatego standardu deweloperskiego.

Wysoka jakość

W domach szeregowych będzie zamontowany rekuperator, dzięki czemu mieszkańcy oszczędzają na ogrzewaniu. W standardzie są także betonowe schody na piętro. Na parterze zamontowano rolety zewnętrzne oraz antywłamaniowe drzwi.

 

Osiedla developera Inkom SA spełniają wszelkie potrzeby mieszkańców. Zlokalizowane są blisko centrum miasta, a jednocześnie gwarantują ogrom możliwości spędzania wolnego czasu na łonie natury.

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady