Kategorie

Dom i ogród

Najnowsze porady

Porada id 7560 CS3120 piła łańcuchowa BLAUPUNKT stworzona z myślą o entuzjastach ogrodnictwa
newss | 2024-06-14
Akumulatorowa piła łańcuchowa to wyposażenie wielu gospodarstw i osób zajmujących się dbaniem o wygląd ogrodu i sadu. czytaj »
Porada id 7559 Czy Twój dom jest gotowy na pompę ciepła?
newss | 2024-06-13
Pompy ciepła to jedna z najnowocześniejszych technologii grzewczych dla domów, przy czym jak żadna inna łączy ona kilka istotnych cech – znaczące wykorzystanie energii odnawialnej, zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a jednocześnie zapewnienie najwyższej efektywności ogrzewania i komfortowej obsługi przy relatywnie niskich kosztach eksploatacji. czytaj »
Porada id 7558 Nowy rekuperator ścienny Wavin Ventiza PP60 - wydajny i kompaktowy
newss | 2024-06-13
Rekuperator ścienny Ventiza PP60 to nowość w ofercie Wavin. Urządzenie, pomimo kompaktowych rozmiarów, działa bardzo wydajnie, na co wpływ ma także możliwość wyboru różnych trybów pracy. czytaj »
Porada id 7557 CL3010 kosiarka akumulatorowa BLAUPUNKT - zawsze idealnie przystrzyżony trawnik
newss | 2024-06-13
Kosiarka jest przydatnym urządzeniem, które pozwala dbać o wygląd i stan trawnika. czytaj »
Porada id 7555 Okna i drzwi Schüco najchętniej polecane już od 20 lat
newss | 2024-06-12
W ramach prestiżowego ogólnopolskiego plebiscytu konsumenckiego firma Schüco została uhonorowana aż dwoma wyróżnieniami: czytaj »
Porada id 7554 Okna antywłamaniowe – wyłącznie zalety czy są i wady?
awilk | 2024-06-12
Okna antywłamaniowe zdobywają coraz większą popularność wśród właścicieli domów i mieszkań. Rosnąca świadomość bezpieczeństwa i potrzeba ochrony mienia sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na instalację tego typu okien. Jak każde rozwiązanie, okna antywłamaniowe mają swoje zalety i wady. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć oba aspekty, aby pomóc w świadomej decyzji dotyczącej ich zakupu. czytaj »
Porada id 7553 CL7010 kosiarka akumulatorowa BLAUPUNKT to pomysł na idealnie równy trawnik
newss | 2024-06-12
Kosiarki akumulatorowe są dobrym wyborem dla wielu użytkowników, ze względu na ich ekologiczną i cichą pracę, łatwość użycia oraz niski poziom konserwacji. czytaj »
Porada id 7552 Ciepły i oszczędny dom – termomodernizacja plus smart home
Admin | 2024-06-11
Ciepły i oszczędny dom, gdzie ogrzewanie włącza się automatycznie, gdy temperatura spada, a światła gasną same, kiedy zasypiamy? Dom, w którym pracą drzwi i bramy garażowej możemy sterować zdalnie, za pomocą aplikacji na smartfonie? To przyszłość, która jest dostępna już dziś dzięki termomodernizacji i inteligentnym rozwiązaniom smart home. czytaj »
Porada id 7550 Jak chronić dom przed słońcem? Postaw na markizy do okien pionowych
Admin | 2024-06-09
Wyobraźmy sobie letni dzień, kiedy słońce świeci pełnym blaskiem, a my chcemy cieszyć się jego promieniami bez obaw o nadmierne nagrzewanie się wnętrza domu. Pragniemy wtedy zachować przyjemny chłód w pomieszczeniach, nie rezygnując jednocześnie z naturalnego światła i widoku na zewnątrz. Rozwiązaniem tych dylematów są osłony zewnętrzne w postaci markiz do okien pionowych. Łączą one w sobie skuteczną ochronę przed słońcem, komfort pracy oraz estetykę, idealnie komponując się z różnymi stylami architektonicznymi budynków. czytaj »
Porada id 7549 Oto dachówka KIOTO. Jedyna taka cementowa
newss | 2024-06-08
KIOTO marki CREATON to nowa jakość wśród dachówek cementowych – jedyna taka, zachwycająca. czytaj »