Nowość od Viledy: WindoMatic. Czyste okna w kilka chwil!

Gastrosfera  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Mycie okien jest bardzo czasochłonnym zajęciem. Badania wykazują, że najdłużej – bo aż 50% - trwa ich należyte osuszanie i polerowanie. WindoMatic zacznie skraca czas przeznaczony na ten obowiązek. W efekcie w łatwy i szybki sposób możemy cieszyć się czystymi oknami bez smug.

 

Jak działa WindoMatic?

Centralną częścią urządzenia jest ruchoma głowica, która została wyposażona w 12 kanałów ssących. Zapewniają one optymalny przepływ powietrza, dzięki czemu nadmiar wody jest ściągany równomiernie. Eliminuje to powstawanie nieestetycznych „kreseczek” na szybach. Główna część urządzenia idealnie przylega do czyszczonej powierzchni i pozwala na dostosowanie siły nacisku na powierzchnię, z której ściągamy ciesz. Zapewnia również doskonałe zbieranie wody z najbardziej problematycznych miejsc, czyli z okolic framug.

Wysoka jakość wykonania gumowych elementów całkowicie eliminuje występowanie efektu zużytej wycieraczki samochodowej. 

Ergonomiczny kształt WindoMatic optymalnie dostosowuje się do dłoni, a jego niewielka waga pozwala na komfortowe mycie zabrudzonych szyb. Aby opróżnić zbiornik wystarczy jeden ruch.  Na uwagę zasługuje również oryginalny design.

 

 

Czyste okna i dużo więcej

WindoMatic można nazwać urządzeniem wielofunkcyjnym, gdyż ułatwia nie tylko mycie okien, lecz również ściąganie nadmiaru wody ze stołu czy kuchennego blatu. Z powodzeniem możemy używać go

także do czyszczenia kabin prysznicowych, okien dachowych, szyb w samochodach oraz luster. Wszystkie te powierzchnie w kilka chwil staną się czyste i lśniące.

Vileda od lat dba o to, by ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. Innowacyjne rozwiązania tej firmy są przede wszystkim funkcjonalne i pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz wysiłku.

 

Waga: 640 g

Cena: od 158 zł

 

O firmie:

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady