PROCURAL zaprasza na XIV Kongres Stolarki Polskiej

newss  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Kongres Stolarki Polskiej to wielkie święto rodzimej branży budowlanej i spotkanie, które wyznacza dalsze kierunki jej rozwoju.Do udziału w XIV edycji Kongresu zaprasza PROCURAL - marka profesjonalnych rozwiązań aluminiowych i Partner Strategiczny tegorocznej odsłony wydarzenia.

Przed nami XIV Kongres Stolarki Polskiej, który odbędzie się 23 maja br. w w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Kongres jest znakomitą okazją do rozmów o najważniejszych szansach i wyzwaniach przed jakimi stoi obecnie sektor budowlany w Polsce.

Spotkanie stanowi również ważny impuls dla dalszego rozwoju branży. Dlatego też, w charakterze Partnera Strategicznego tegoroczną edycję Kongresu wspiera PROCURAL. Firma, która działa na rynku już od 30 lat (wcześniej jako Ponzio Polska) aktywnie angażuje się w funkcjonowanie sektora oraz działalność Związku POiD. - Kongres Stolarki Polskiej to wiedza, prestiż i kontakty, wyjątkowe wydarzenie podczas którego wspólnie rozmawiamy o kluczowych dla biznesu tematach. Ufam, że tegoroczna odsłona spotkania na długo zapisze się w historii i pozwoli na wypracowanie dobrych rozwiązań dla naszej branży. Serdecznie zapraszam do udziału w Kongresie! - mówi Andrzej Karolewski, Wiceprezes Zarządu PROCURAL Sp. z o.o.

Program XIV Kongresu Stolarki Polskiej tworzą cztery bloki tematyczne z udziałem najlepszych ekspertów oraz wieczorna Gala Orłów Polskiej Stolarki z wręczeniem prestiżowych, branżowych nagród.

  • Rejestracja na XIV Kongres Stolarki Polskiej: https://kongres.poid.eu/rejestracja/
  • Program Kongresu: https://kongres.poid.eu/harmonogram-xiv/
  • Prelegenci Kongresu: https://kongres.poid.eu/prelegenci-xiv-kongresu-stolarki-polskiej/
 

Spotkajmy się na Kongresie Stolarki Polskiej!

 Firma PROCURAL jest producentem nowoczesnych systemów aluminiowych dla budownictwa, stosowanych w konstrukcjach okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.
Produkty firmy PROCURAL tworzą krajobraz nowoczesnej architektury Europy oraz wielu krajów całego świata. Współpracujemy z inwestorami, architektami i producentami ślusarki aluminiowej oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do dyspozycji na każdym etapie współpracy.
Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, firma wypracowała silną pozycję na rynku i znajduje się w gronie liczących się dostawców systemów aluminiowych na świecie. www.procural-group.comPROCURAL
press box

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: