Kategorie

Społeczeństwo

Najnowsze porady

Porada id 6191 Z przedmieść do miasta – zmiana kierunku w wyborze miejsca do życia
J2CD | 2019-01-17
Jeszcze do niedawna ważnym kryterium w wyborze mieszkania była lokalizacja, a dokładniej – jego oddalenie od centrum miasta z całym swoim zgiełkiem i brakiem przestrzeni do życia. Jednak w ostatnim czasie daje się zauważyć nowy trend – coraz więcej zamożnych mieszkańców przedmieść stwierdza, że te są już passé. Kim są powrotnicy? Dlaczego życie poza miastem straciło dla nich swoje barwy, w końcu – czy zmiana miejsca do życia musi być trudnym przedsięwzięciem logistycznym? czytaj »
Okno Jakość powietrza w polskich miastach bije na alarm
Karolina_Nowosielska | 2018-02-28
Normy zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju przekraczane są dwu-, cztero- sześcio-, a nawet jedenastokrotnie. W styczniu w Bielsku-Białej, Warszawie i Krakowie stężenie pyłów PM10, w najwyższych stadiach, wynosiło ponad 500 µg/m3. Jednak to niejedyne przypadki, kiedy powietrze miało niebezpieczne stężenie szkodliwych substancji. czytaj »
Porada id 5510 Jak zorganizować bezpieczną imprezę masową
Kampanie | 2017-08-07
Organizacja imprez nie jest łatwym zadaniem. Osoba organizująca takie wydarzenie powinna posiadać odpowiedni zmysł i wykazywać się dużą kreatywnością, by w odpowiedni sposób zająć się załatwianiem najważniejszych spraw, by organizowane wydarzenie było bezpieczne i w pełni komfortowe dla obecnych gości. Wbrew pozorom załatwień jest wiele a każde z podjętych działań wymaga znajomości najważniejszych wytycznych. Niżej przeczytacie jak zgodnie z prawem zorganizować imprezę masową. czytaj »
Porada id 5676 W Polsce przybyło milion drzew! Dobiegła końca 9. edycja programu „Po stronie natury”
havaspr | 2017-07-05
Milion posadzonych drzew, zajmujących obszar o powierzchni 150 hektarów, 150 km odnowionych szlaków i tysiące zaangażowanych osób. Właśnie dobiegła końca 9. edycja programu „Po stronie natury”, w ramach którego Żywiec Zdrój wraz z partnerami: Lasami Państwowymi, Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym i Fundacją Ekologiczną „Arka” sadzi drzewa dla ochrony zasobów wodnych. Ogólnopolska trasa pikników ekologicznych organizowanych podczas programu objęła 6 miast – w wydarzeniach łącznie wzięło udział 14 tysięcy osób. czytaj »
Porada id 5672 Kilka ciekawych pomysłów na imprezę integracyjną
Kampanie | 2017-07-05
Nowoczesne firmy coraz częściej stawiają na imprezy integracyjne. Choć taka forma rozrywki jest stosunkowo kosztowna (w zależności od wielkości firmy), to mimo to jest to inwestycja opłacalna. Nawiązanie znacznie głębszych relacji pomiędzy pracownikami jest bardzo ważne, jeśli zależy nam na wydajnej i efektywnej pracy. czytaj »
Porada id 5675 5 sprawdzonych i ciekawych pomysłów na event firmowy
Kampanie | 2017-07-05
Kilka sprawdzonych i ciekawych pomysłów na imprezę integracyjną dla firmy. Jak takie wydarzenie wpływa na współpracę zespołu i dla czego warto w nie inwestować. Przeczytaj koniecznie! czytaj »
Porada id 5648 Warszawiacy świętowali kolejny milion drzew
havaspr | 2017-06-14
W ostatnią niedzielę warszawiacy wraz z partnerami programu „Po stronie natury” i jego ambasadorką Martyną Wojciechowską świętowali na Skwerze Kahla posadzenie milionowego drzewa tegorocznej edycji. Przez cały dzień można było otrzymać sadzonki drzew, przyglądać się procesowi recyklingu, dzięki instalacji „Drugie życie butelki” i zagłębiać się w fascynujący świat przyrody. czytaj »
Porada id 5573 Zobacz, jak zachować się w razie ataku terrorystycznego [INFOGRAFIKA]
SferaPRT | 2017-04-28
Wybuch bomby, strzelanina lub wzięcie zakładników. Te sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, ale należy wiedzieć, jak się zachować, gdy staniemy się ich uczestnikami. Eksperci firmy Impel Security przygotowali instruktaż, który pomoże zachować bezpieczeństwo w razie ataku. Nie czerp wiedzy z filmów akcji, naucz się bezpiecznych metod. czytaj »
Porada id 5528 5 niezawodnych sposobów aby nie nudzić się na emeryturze
SferaPRT | 2017-03-30
Coraz częściej obserwujemy entuzjazm emerytów, którzy kończąc etap aktywności zawodowej z przyjemnością rozpoczęli kolejny okres w swoim życiu – czas beztroskiego odpoczynku i realizacji marzeń. czytaj »
Porada id 5145 Jak efektywnie wykorzystać SMS w komunikacji
dotPR | 2016-08-19
Pierwszego SMS-a wysłano niemal 25 lat temu, a nowa usługa szybko zapoczątkowała rewolucję w komunikacji. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat