facebook

Znaleziono: 11
Zdjęcie sweet focia Jak zrobić udaną sweet focię
Poradopedia.pl | 2013-12-13
"Sweet focie", angielskie "selfies", czyli zdjęcia robione sobie samemu stały się popularne wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych i aparatów fotograficznych w każdym telefonie. Zobacz jak robić udane sweet focie! czytaj »
Aparat - robienie zdjęć Jakie zdjęcia polubią Twoi znajomi na Facebook?
Poradopedia.pl | 2013-05-26
Wg ekspertów Nikon i naukowców Uniwersytetu Berkeley istnieje formuła na idealne zdjęcia zapewniające "lajki" naszych znajomych na Facebook. czytaj »
Facebook Jak ukryć listę znajomych na facebooku?
Poradopedia.pl | 2012-01-10
Chcesz ukryć listę znajomych na Facebooku? Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się jak ukryć listę znajomych na FB. czytaj »
Facebook Jak pozbyć się uzależnienia od Facebooka i Naszej Klasy?
Poradopedia.pl | 2011-12-21
Dzień bez logowania się do Facebooka czy NK jest dla Ciebie dniem straconym? Prawdopodobnie jesteś uzależniony od serwisów społecznościowych. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak wyjść z tego nałogu. czytaj »
Facebook Jak stworzyć profil firmy na Facebooku?
Poradopedia.pl | 2011-11-28
Utworzyć profil firmy na Facebooku nie jest trudno. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak tego dokonać, krok po kroku. czytaj »
Facebook Jak usunąć konto na Facebooku na stałe?
Poradopedia.pl | 2011-09-19
Znudziło Ci się konto na Facebooku i chcesz trwale usunąć swoje konto? Podpowiadamy, jak to zrobić. czytaj »
Facebook Jak szukać znajomych na Facebooku?
Poradopedia.pl | 2011-07-17
Facebook posiada wiele przydatnych aplikacji i funkcji, dzięki którym możemy wymieniać się informacjami, zdjęciami i filmami ze znajomymi. Jak ich szukać na Facebooku? Przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Facebook Jak usunąć osobę ze swoich znajomych na koncie Facebook?
Poradopedia.pl | 2011-07-05
Koniec znajomości lub zbyt pochopne dodanie kogoś do znajomych na Facebook? Przeczytaj jak go usunąć ze swojej listy znajomych. czytaj »
Facebook 5 rzeczy, których nigdy nie powinniśmy umieszczać na facebooku
Poradopedia.pl | 2011-03-24
Facebook jako portal społecznościowy pozwala nawiązywać kontakty z innymi ludźmi i dzielić się z nimi informacjami. Nie zawsze jednak ujawnianie dokładnych danych o sobie i prywatnych zdjęć jest dla Ciebie bezpieczne czytaj »
Facebook Jak dodać zdjęcie na Facebooku?
Poradopedia.pl | 2011-03-18
Facebook jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mają możliwość kontaktowania się z ludźmi na całym świecie, dzielenia ze sobą informacjami oraz zdjęciami. Niestety funkcjonalność facebooka jest dla wielu osób dość skomplikowana i spr czytaj »
Znaleziono: 11