oszczędzanie

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 27
Zmywarka Jak taniej korzystać ze zmywarki?
Poradopedia.pl | 2022-03-04
Nie przepłacaj za zmywanie - zobacz jak ekonomicznie używać zmywarki. czytaj »
(bez nazwy) Jak zaoszczędzić na paliwie?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
Szybko rosnące ceny towarów sprawiają, iż szukamy oszczędności wszędzie tam gdzie się tylko da. Dotyczy to również motoryzacji - zapoznaj się ze wskazówkami jak zaoszczędzić na paliwie. czytaj »
Porada id 6413 Nowoczesna technologia dla higieny i oszczędności
J2CD | 2019-10-30
Wybór rozwiązań sanitarnych nie musi być podyktowany wyłącznie względami estetycznymi. Coraz częściej oczekiwania użytkowników są dużo większe niż ładny wygląd i wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami. Liczy się także przemyślana funkcjonalność oraz technologia, dzięki której dbanie o higienę może być przyjazne dla użytkowników, domowego budżetu i środowiska. Oto 3 rozwiązania, które zdają ten egzamin na szóstkę! czytaj »
Porada id 5781 Praktyczny poradnik, jak przygotować dom na nadchodzącą zimę
SferaPRT | 2017-09-26
Tegoroczna jesień raczej nas nie rozpieszcza. Burze, deszcze i silne wiatry to pierwsza zapowiedź srogiej zimy. I chociaż dom zapewnia nam odpowiednie schronienie, musimy pamiętać także o jego ochronie. Zdradzamy, co zrobić, aby odpowiednio przygotować dom na chłodne miesiące. czytaj »
Pieniądze - polski złoty 10 porad: Jak zmotywować się do oszczędzania?
Kornelek | 2014-06-13
Nie żyjesz w luksusach, starasz się kontrolować wszystkie wydatki, a mimo to żyjesz z miesiąca na miesiąc i nic nie odkładasz. Wprowadzenie oszczędności nie jest łatwe. Przeczytaj poniższe rady, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainspiruje i zmotywuje. czytaj »
Kobieta - jak się ubrać Jak oszczędzać na markowych ubraniach?
MalinaO | 2014-06-11
Jak ubrać się za niewielkie pieniądze i zawsze wyglądać modnie? Ubrania z najnowszych kolekcji kuszą z początkiem każdego sezonu, jednak ich ceny są zazwyczaj zbyt wysokie? Poznaj parę tricków, dzięki którym można oszczędzić na ubraniach! czytaj »
Termostat w kaloryferze Proste sposoby na tańsze ogrzewanie domu
Poradopedia.pl | 2014-02-20
Koszty ogrzewania są zazwyczaj największym wydatkiem związanym z utrzymaniem domu. Poznaj proste sposoby jak możesz obniżyć rachunki za ogrzewanie domu bez ponoszenia większych inwestycji. czytaj »
Porada id 3636 Oszczędzanie zacznij od kuchni! 4 proste sposoby na racjonalne gospodarowanie jedzeniem
Sfera | 2013-10-18
Obchodzony na całym świecie (16 października) Dzień Żywności przypomina o problemie marnowania jedzenia. W Polsce rocznie ląduje w koszu aż 9 mln ton produktów spożywczych. To nie tylko problem etyczny, ale również ekonomiczny. Oto 4 cenne wskazówki, które pomogą ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. czytaj »
Telefon komórkowy Ferie - zadbaj o tańsze połączenia za granicą
muff.pl | 2013-01-28
Wśród blasków zimowego urlopu, zazwyczaj pojawia się cień – rachunek za telefon. Kto z nas dzwoniąc do bliskich w kraju nie spogląda nerwowo na czas połączenia z myślą – ciekawe, ile za to zapłacę? czytaj »
Zakupy świąteczne 7 prostych sposobów na mniejsze wydatki na święta Bożego Narodzenia
Poradopedia.pl | 2012-12-13
Święta stanowią spore wyzwanie dla domowego budżetu - radzimy jak w prosty sposób wydać mniej. czytaj »
Znaleziono: 27