fotografia

Znaleziono: 13
Porada id 4549 Jesteś znudzonym i wypalonym fotografem? Zmień to!
ewelinakalinska | 2015-10-30
Nawet profesjonalistom ich zawód wydaje się czasem czymś nudnym. Nic więc dziwnego, że amatorzy fotografii często czują się wypaleni i odkładają aparat na półkę. Co zrobić, by znów cieszyć się fotografią? czytaj »
Zdjęcie sweet focia Jak zrobić udaną sweet focię
Poradopedia.pl | 2013-12-13
"Sweet focie", angielskie "selfies", czyli zdjęcia robione sobie samemu stały się popularne wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych i aparatów fotograficznych w każdym telefonie. Zobacz jak robić udane sweet focie! czytaj »
Aparat - robienie zdjęć Jakie zdjęcia polubią Twoi znajomi na Facebook?
Poradopedia.pl | 2013-05-26
Wg ekspertów Nikon i naukowców Uniwersytetu Berkeley istnieje formuła na idealne zdjęcia zapewniające "lajki" naszych znajomych na Facebook. czytaj »
Fotografia i robienie zdjęć Jak być bardziej fotogenicznym - jak dobrze wychodzić na zdjęciach?
Poradopedia.pl | 2012-06-21
Chcesz lepiej wychodzić na zdjęciach? Poznaj 5 prostych wskazówek dzięki którym będziesz wyglądać znacznie lepiej! czytaj »
Jak fotografować obiekty w ruchu?
Poradopedia.pl | 2012-05-04
Przedstawiamy wskazówki, dzięki którym nauczysz się fotografować ludzi, zwierzęta i pojazdy znajdujące się w ruchu. czytaj »
Jak robić zdjęcia grupowe?
Poradopedia.pl | 2012-03-22
Robienie dobrych zdjęć grupowych wymaga odpowiedniego sprzętu i umiejętności. Dzięki naszym wskazówkom, bez problemu sfotografujesz kilku, a nawet kilkunastoosobową grupę. czytaj »
Mysz komputerowa Jak poprawić zdjęcie za pomocą Photoshopa?
Poradopedia.pl | 2011-12-25
Jesteś niezadowolony z jakości zdjęć zrobionych aparatem fotograficznym? Dowiedz się, jak można poprawić wszelkie defekty za pomocą programu Photoshop. czytaj »
Jazda nocą Jak robić zdjęcia nocą?
Poradopedia.pl | 2011-03-23
Zrobienie dobrych zdjęć nocą jest uwarunkowane wieloma czynnikami. Oczywiście należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, ale też wiedzieć w jaki sposób umiejętnie wykorzystywać poszczególne jego funkcje czytaj »
Jak fotografować tęczę?
Poradopedia.pl | 2011-03-17
Tęcza jest zjawiskiem optycznym powstającym w momencie rozszczepienia światła załamującego się i odbijającego wewnątrz kropli wody. Fotografowanie jej może sprawiać niemałe trudności, dlatego tym bardziej należy zapoznać się z zasadami umiejętnego robienia zdjęć czytaj »
Aparat fotograficzny Jak robić dobre zdjęcia?
Iza_B | 2010-12-23
Robienie zdjęć jest dla jednych zabawą dla drugich wielką pasją. Jednak często jakość fotografii pozostawia wiele do życzenia. Jak więc zrobić dobre zdjęcie? czytaj »
Znaleziono: 13