Komentarze do porady

Czym kierowac się przy wyborze monitoringu

Kampanie | 2017-02-06 09:58

Na rynku jest wiele firm oferujących usługi związane z montażem systemów monitoringu. Nowe technologie, coraz to lepsze urządzenia do monitorowania, obsługi czy alarmowania. Zanim dokonasz wyboru odpowiedniego rozwiązania warto dobrze się zastanowić nad tym jakie czynniki są kluczowe i na co klienci najczęściej zwracają uwagę. czytaj »

Zostaw komentarz:


Znaleziono: 4
~GeekNet | 2017-02-01 13:34
Wszystko zależy od wielkości obiektu, który jest w palnie do monitorowania, a także czy obszar gdzie będą składowane materiały będzie oświetlony w nocy. Jeżeli teren jest niewielki lepiej jest zastosować kamery AHD - jest to zdecydowanie mniej kosztowne rozwiązanie. Tego typu kamery oświetlają teren na odległości kilkunastu metrów. Jeśli składowisko jest duże, lepiej będzie wyposażyć je w kilka dobrych kamer IP. Pamiętaj aby kupić kamery z tej samej firmy co rejestrator - zapewni to pełne funkcjonowanie sprzętu i podgląd online.
~Zbyszek | 2017-01-31 12:18
Mogliście się bardziej wgłębić w temat.
~Kaziu | 2017-01-31 10:56
Niebawem otwieram firmę, będę sprzedawał materiały budowlane. Większość z nich będzie składowana na zewnątrz i myślę, że ogrodzenie nie jest wystarczającym zabezpieczeniem przed złodziejami. Dlatego właśnie zastanawiam nad system monitoringu. Zależy mi głownie na rejestracji obrazu w nocy i nie wiem na co się zdecydować system AHD czy system IP. Co polecacie?
~Ewelina | 2017-01-31 10:53
Super artykuł, który wiele wyjaśnia. Od dawna zastanawiałam się jaki rodzaj monitoringu wybrać do mojego sklepu i czym się kierować przy wyborze. Dziś mogę spokojnie wybrać najodpowiedniejszą opcję ! :)
Znaleziono: 4