Kategorie

Technologia

Najnowsze porady

Porada id 6007 Wybór odpowiednich urządzeń do zastosowań w branży biomedycznej
mniam | 2018-07-03
Dzięki odpowiednim narzędziom wykonywanie trudnych zadań staje się dużo prostsze. Ich właściwy dobór i sposób wykorzystania zależy jednak często od tego, kto będzie z nich korzystać. czytaj »
Porada id 5905 Czy Twoja strona wygrywa w PageSpeed'a?
GrupaFLPR | 2018-01-31
Szybkość ładowania się strony to wartość, której nie należy pomijać. Ma ona niezwykle ważny wpływ na odbiór naszej strony przez użytkowników. Google ma w swojej ofercie całkiem ciekawe narzędzie, które pomaga przyspieszyć działanie serwisu - jest to Page Speed Insight. Co to takiego jest? czytaj »
Porada id 5890 Domeny nTLD - czym są i czy warto na nie postawić?
FLPR | 2018-01-11
Na pewno wielokrotnie słyszeliście o sytuacji, kiedy ktoś chce wykupić domenę, jednak okazuje się ona niedostępna. Bardzo często zajęta jest przez handlarzy domenami, którzy celowo kupują domeny po najniższych cenach, aby następnie odsprzedać je z wysoką marżą na rynku wtórnym. Aby poradzić sobie z tym problemem, organizacja ICANN (instytucja odpowiedzialna obecnie za przyznawanie nazw domen internetowych), w 2011 roku zdecydowała się na rozszerzenie listy domen. Nowe domeny stały się popularne w 2014, kiedy pojawiło się kilkaset nowych rozszerzeń takich jak .photo czy .agency czytaj »
Komputer i internet w pracy Dlaczego warto mieć bloga na własnej domenie?
FLPR | 2018-01-11
W ostatnim czasie posiadanie własnego bloga stało się bardzo popularne. Jego prowadzenie może przynieść wiele wymiernych korzyści, którymi jest budowa wizerunku, rozwój firmy lub własnej osoby, a nawet pieniądze. Jednak oprócz pomysł i chęci ważne jest również, gdzie założymy taki blog. czytaj »
Porada id 5696 Dlaczego warto posiadać uprawnienia VLOS i BVLOS
Kampanie | 2017-07-21
Zwykliśmy postrzegać drony jako zabawki dla starszych dzieci i dorosłych. Wymagające pewnej ręki, dobrej koordynacji i refleksu - ale jednak zabawki. Mało kto zdaje sobie sprawę, że drony mają także zastosowanie w biznesie. W jaki sposób można więc zarabiać na dronach i jakie jest ich wykorzystanie w biznesie? czytaj »
Porada id 5539 Od mopa do robota. Innowacje w firmach sprzątających
SferaPRT | 2017-04-05
W rękach pracowników firm sprzątających są nie tylko mop, wiadro i ścierka. Ludzie korzystają ze wsparcia coraz bardziej zaawansowanych technologii. Klienci, którzy chcą utrzymać czystość w swoich firmach, często potrzebują nietypowych i specjalistycznych usług. W ich realizacji pomagają innowacyjne urządzenia. czytaj »
Porada id 5497 Jak osuszacze mogą być pomocne na poszczególnych etapach budowania domu?
e-osuszacze | 2017-03-13
Budowa domu wiąże się często z koniecznością zastosowania osuszaczy budowlanych podczas prowadzenia określonych prac. Skuteczne usuwanie nadmiaru wilgoci z powietrza we wnętrzach oraz z poszczególnych powierzchni konstrukcyjnych budynku przebiega znacznie szybciej z osuszaczami budowlanymi. czytaj »
Porada id 5462 Transport ponadgabarytowych ładunków i montaż elektrowni wiatrowej
Kampanie | 2017-02-14
Często pojawia się konieczność przetransportowania elementu o dużych gabarytach, ale jak wiadomo transporty ponadgabarytowe wiążą się z kilkoma niedogodnościami. Jak więc zatem skutecznie przemieszczać duże elementy, np: słupy, płaty wirnika, czy turbiny wiatrowe. czytaj »
Porada id 5431 Czym kierowac się przy wyborze monitoringu
Kampanie | 2017-02-06
Na rynku jest wiele firm oferujących usługi związane z montażem systemów monitoringu. Nowe technologie, coraz to lepsze urządzenia do monitorowania, obsługi czy alarmowania. Zanim dokonasz wyboru odpowiedniego rozwiązania warto dobrze się zastanowić nad tym jakie czynniki są kluczowe i na co klienci najczęściej zwracają uwagę. czytaj »
Porada id 5447 Jak samodzielnie wykonać wzorcowanie suwmiarki?
Kampanie | 2017-02-06
W wielu przypadkach poprawność pomiarów jest bardzo ważna, ale jak wiadomo nie zawszę pomiary mogą być wiarygodne. Czasem zdarza się że sprzęt wymaga odpowiedniego wzorcowania, niezależnie czy jest to suwmiarka noniuszowa czy elektroniczna. czytaj »

Najnowsze pytania