Kategorie

Technologia

Najnowsze porady

Porada id 6765 Gdy wygoda daje bezpieczeństwo
buenavista | 2021-04-21
Jak powszechnie wiadomo wypadek to taka dziwna rzecz, której nigdy nie ma, dopóki się nie wydarzy. A gdy już się przydarzy, trzeba ustalić jego przyczynę, by nigdy więcej się powtórzył. czytaj »
Człowiek pod lupą Co Google wie na Twój temat
Poradopedia.pl | 2019-01-20
Zastanawiasz się o zbieraniu jakich danych mówią komunikaty dotyczące cookies? Możesz zobaczyć co np. wie o Tobie Google. czytaj »
Porada id 6178 Łazienki hotelowe coraz bardziej smart!
Gastrosfera | 2019-01-03
Zadaniem hotelu jest zapewnienie swoim gościom noclegu. Dziś jednak to już nie wystarcza. Czas spędzony w hotelu ma przede wszystkim dostarczyć nam takich doznań, których na co dzień nie doświadczamy, a pobyt ma być swego rodzaju przygodą. Hotelowe łazienki to miejsca szczególnie przepełnione ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi, których odkrywanie może pozytywnie zaskoczyć gości. Sprawdźmy, jakie innowacje schowane są za ich drzwiami! czytaj »
Porada id 6007 Wybór odpowiednich urządzeń do zastosowań w branży biomedycznej
mniam | 2018-07-03
Dzięki odpowiednim narzędziom wykonywanie trudnych zadań staje się dużo prostsze. Ich właściwy dobór i sposób wykorzystania zależy jednak często od tego, kto będzie z nich korzystać. czytaj »
Porada id 5905 Czy Twoja strona wygrywa w PageSpeed'a?
GrupaFLPR | 2018-01-31
Szybkość ładowania się strony to wartość, której nie należy pomijać. Ma ona niezwykle ważny wpływ na odbiór naszej strony przez użytkowników. Google ma w swojej ofercie całkiem ciekawe narzędzie, które pomaga przyspieszyć działanie serwisu - jest to Page Speed Insight. Co to takiego jest? czytaj »
Porada id 5890 Domeny nTLD - czym są i czy warto na nie postawić?
FLPR | 2018-01-11
Na pewno wielokrotnie słyszeliście o sytuacji, kiedy ktoś chce wykupić domenę, jednak okazuje się ona niedostępna. Bardzo często zajęta jest przez handlarzy domenami, którzy celowo kupują domeny po najniższych cenach, aby następnie odsprzedać je z wysoką marżą na rynku wtórnym. Aby poradzić sobie z tym problemem, organizacja ICANN (instytucja odpowiedzialna obecnie za przyznawanie nazw domen internetowych), w 2011 roku zdecydowała się na rozszerzenie listy domen. Nowe domeny stały się popularne w 2014, kiedy pojawiło się kilkaset nowych rozszerzeń takich jak .photo czy .agency czytaj »
Komputer i internet w pracy Dlaczego warto mieć bloga na własnej domenie?
FLPR | 2018-01-11
W ostatnim czasie posiadanie własnego bloga stało się bardzo popularne. Jego prowadzenie może przynieść wiele wymiernych korzyści, którymi jest budowa wizerunku, rozwój firmy lub własnej osoby, a nawet pieniądze. Jednak oprócz pomysł i chęci ważne jest również, gdzie założymy taki blog. czytaj »
Porada id 5696 Dlaczego warto posiadać uprawnienia VLOS i BVLOS
Kampanie | 2017-07-21
Zwykliśmy postrzegać drony jako zabawki dla starszych dzieci i dorosłych. Wymagające pewnej ręki, dobrej koordynacji i refleksu - ale jednak zabawki. Mało kto zdaje sobie sprawę, że drony mają także zastosowanie w biznesie. W jaki sposób można więc zarabiać na dronach i jakie jest ich wykorzystanie w biznesie? czytaj »
Porada id 5539 Od mopa do robota. Innowacje w firmach sprzątających
SferaPRT | 2017-04-05
W rękach pracowników firm sprzątających są nie tylko mop, wiadro i ścierka. Ludzie korzystają ze wsparcia coraz bardziej zaawansowanych technologii. Klienci, którzy chcą utrzymać czystość w swoich firmach, często potrzebują nietypowych i specjalistycznych usług. W ich realizacji pomagają innowacyjne urządzenia. czytaj »
Porada id 5497 Jak osuszacze mogą być pomocne na poszczególnych etapach budowania domu?
e-osuszacze | 2017-03-13
Budowa domu wiąże się często z koniecznością zastosowania osuszaczy budowlanych podczas prowadzenia określonych prac. Skuteczne usuwanie nadmiaru wilgoci z powietrza we wnętrzach oraz z poszczególnych powierzchni konstrukcyjnych budynku przebiega znacznie szybciej z osuszaczami budowlanymi. czytaj »

Najnowsze pytania