Jak stworzyć loftowe wnętrze

Kampanie  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Aranżacja salonu lub jadalni w klimacie loftowym lub industrialnym wymaga nie tylko pomysłowości ale i niezbędnych elementów wystroju wnętrza. Jak stworzyć industrialny klimat? Czytaj ten artykuł!

Industrialna jadalnia

Im pomieszczenie wyższe tym lepiej. Jeżeli mamy możliwość odkrycia części konstrukcji dachu lub skucia tynku, pod którym znajduje się cegła to połowa drogi do pięknej loftowej jadalni. Warto zadbać o detale takie jak lampy i żarówki. Najbardziej pasują tu dekoracyjne żarówki retro. Aby przypieczętować loftowy charakter jadalni musimy zainwestować lub zrobić własnoręcznie stół. Industrialny stół charakteryzuje się połączeniem stali, drewna i betonu. Użycie starego drewna lub celowe postarzanie desek przyniesie pozytywny efekt.

Stół industrialny

Loftowy salon

Tutaj koniecznie musimy zadbać o elementy ceglane lub surowy beton na ścianach. Całości powinna dopełnić drewniana podłoga oraz ława kawowa w loftowym stylu. Nie tylko piękny, ale i praktyczny stolik kawowy stanie się centrum pomieszczenia. Podobnie jak w przypadku jadalni, warto zadbać o ciekawe oświetlenie. Wiszące na grubych jutowych sznurach lampy z żarówkami retro dodadzą niepowtarzalnego charakteru. 

Stolik kawowy

Nie wiesz skąd czerpać inspiracje do wykonania własnych loftowych mebli? Przejrzyj pinterest, flickr lub wejdź na polecany przeze mnie katalog mebli!

Polecane strony

Meble Industrialne i Loftowe
Zobacz katalog stylowych stołów i ław kawowych projektu Łukasza Rybarskiego!

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Najnowsze porady