Kabiny District Walk-In - nowe rozwiązania bezprogowe ROCA

newss  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Prysznic to synonim nowoczesnej i ekologicznej kąpieli. Doceniamy jego walory estetyczne, ale również praktyczne zalety, wśród których warto wymienić wysoki komfort.

Ponadczasowe rozwiązania w formie ścianek prysznicowych walk-in to sposób na aranżację funkcjonalnej i wyjątkowo atrakcyjnej wizualnie strefy kąpieli. Poznajcie nową linię kabin District Walk-In.

Strefa prysznica przeszła w ostatnich latach ogromną metamorfozę - zarówno w kwestii estetyki, ale także funkcjonalności. To tu korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań łazienkowych. Jakich? Na przykład z ultrapłaskich, bezpiecznych (bo antypoślizgowych) brodzików, odpływów liniowych, efektownych deszczownic z kilkoma rodzajami strumienia. Same kabiny także kuszą nas kolorami profili, wysokiej jakości powłokami szkła i precyzyjnymi systemami domyku drzwi. Dzięki tym rozwiązaniom, kąpiel pod prysznicem stała się tak samo relaksującą i wellnessowa, jak ta w wannie. I tylko od nas zależy, który z tych elementów - wanna czy prysznic - zdominują przestrzeń naszej łazienki.

Wśród nowoczesnych rozwiązań prysznicowych z pewnością wyróżniają się kabiny walk-in. Umożliwiają one wydzielenie strefy prysznica jedynie pojedynczą taflą szkła i akcentują w ten sposób walor swobodnego wejścia. Otwierają tę strefę na resztę łazienki, a rezygnując z takich elementów, jak profile czy uchwyty, nie wprowadzają w aranżacji dodatkowych linii podziału. Ten walor cenią sobie w szczególności architekci wnętrz. Co więcej, kabiny walk-in można montować równo z powierzchnią podłogi. Tym samym stają się one rozwiązaniem wyjątkowo uniwersalnym, który sprawdzi się także w przypadku osób starszych czy z ograniczoną sprawnością ruchową.

District Walk-In - kabiny dopasowane do Ciebie
Nową serię District tworzą ścianki prysznicowe walk-in, które umożliwiają stworzenie komfortowej i bezprogowej strefy kąpieli. W kolekcji dostępnych jest kilka rozwiązań montażowych. Znajdziemy tu:

- ściankę ze wspornikiem i delikatnym profilem dostawianą do ściany,
- ściankę montowaną równolegle do ściany z dwoma wspornikami i z wejściem z obu stron,
- rozwiązanie z dwiema ściankami ustawionymi pod kątem prostym względem siebie i stabilizowanymi wspornikiem.Ścianki District Walki-In dostępne są w ośmiu wersjach szerokości, w zakresie od 700 do 1600 mm, co pozwala na aranżację kabin o różnych wymiarach i układach funkcjonalnych. Tafle szkła można komponować w zależności od potrzeb i możliwości przestrzennych. Wykończenie profili i wsporników w chromie lub matowej czerni dodaje kabinie elegancji i doskonale komponuje się z armaturą czy akcesoriami w tych samych kolorach. Z powodzeniem znajdą zastosowanie w projektach utrzymanych w bardzo różnych stylach aranżacyjnych.Wyjątkowe szkło

Jednak to nie koniec zalet nowej serii District Walk-In. Ścianki w kolekcji dostępne są w dwóch grubościach hartowanego szkła - 6 mm i 8 mm, a każda tafla uszlachetniona została innowacyjną powłoką wykonaną metodą magnetronową. Polega ona na nanoszeniu warstw tlenków metali na szkło przed procesem hartowania.

Dzięki swoim właściwościom, powłoka wypełnia i wygładza szkło, dzięki czemu ułatwia codzienną pielęgnację oraz zapobiega jego starzeniu. Z upływem czasu nie zmatowieje i pozostanie przeźroczyste. Powłoka ogranicza także osadzanie się kamienia i zabrudzeń. Warto podkreślić, że właściwości powłoki nie ulegają degradacji i nie ma konieczności jej okresowego odnawiania.Nowe kabiny District Walk-In to idealna propozycja na aranżację nowoczesnej, trwałej i wyjątkowo funkcjonalnej strefy prysznica. Śmiało można połączyć je z brodzikami montowanymi na równi podłogi, jak Pyros, Terran czy Cratos z oferty Roca. Otrzymamy rozwiązanie, które zintegruje prysznic z resztą łazienki, optycznie ją powiększy i stworzy poczucie wizualnej spójności.
 
ROCA
press box

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: