Jak większość z nas pewnie zauważyła, gdy nadchodzi okres jesienny czy zimowy, częściej przytrafiają nam się różnego rodzaju infekcje wirusowe i przeziębienia. Zazwyczaj za taki stan rzeczy winimy kapryśną pogodę oraz towarzyszące jej niskie temperatury, jednak warto wiedzieć, że to w budynkach dochodzi do większości zakażeń. Jak zadbać o bezpieczną przestrzeń w domu? O tym już za chwilę. czytaj »
Czy pomieszczenie sanitarne o niewielkiej powierzchni można urządzić funkcjonalnie i nowocześnie? Oczywiście! Punktem wyjścia dla tej sytuacji jest dobry plan, znajomość podstawowych wytycznych i rozwiązań, dzięki którym nie musimy iść na kompromisy. Prezentujemy złote zasady aranżacji, które warto wziąć pod uwagę podczas urządzania małej łazienki. czytaj »
Weź udział w konkursie Aluprof i KRISPOL – zaprojektuj dom z cichym luksusem i wygraj dofinansowanie na drzwi tarasowe SKYLINE o wartości 70 000 zł! czytaj »
Koce elektryczne wykorzystywane są głównie jesienią i zimą, gdy po powrocie ze spaceru natychmiast potrzebujemy przyjemnego ciepła, które rozgrzeje nasze ciało. czytaj »
Relaks w łazience kojarzy się przede wszystkim z kąpielą w wannie. Możliwość pełnego rozluźnienia mięśni w wygodnej pozycji półleżącej pozytywnie wpływa na samopoczucie i przynosi pełny wypoczynek. czytaj »
Salon to szczególne miejsce w każdym domu. Tu wypoczywamy, przyjmujemy gości i spędzamy czas z rodziną, celebrując wspólne wieczory, święta czy inne uroczystości. Kluczową rolę w budowaniu odpowiedniego nastroju ma oświetlenie. O tym, na co zwrócić uwagę przy doborze funkcjonalnych i klimatycznych rozwiązań mówi Małgorzata Nowodworska, Dyrektor Kreatywny Nowodvorski Lighting. czytaj »
W okresie jesienno-zimowym, wydatki na ogrzewanie mogą znacznie obciążyć domowy budżet, stając się priorytetem w planowaniu oszczędności. Na szczęście w... czytaj »
Wybór okna tarasowego to inwestycja na lata. Dobrze dobrane może nie tylko poprawić estetykę domu, ale też zapewnić komfortowe przejście na taras wszystkim członkom rodziny. czytaj »
Sektor budowlany odpowiada za emisję niemal 40% szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery, dlatego już wkrótce wartość śladu węglowego budynków będzie wykazywana w ich świadectwach energetycznych. czytaj »