Nowa forma dachu z panelem RETRO! Wysoka jakość i oryginalne przetłoczenia w ofercie Blachotrapez!

Gastrosfera  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wymaganiom rynku, firma Blachotrapez poszerzyła gamę produktów o nowe panele dachowe z rąbkiem stojącym RETRO. Funkcjonalność, szybkość i prostota montażu zestawione zostały z wyjątkowym wyglądem produktu. Panel dachowy wzbogacony został o nowe przetłoczenie w kształcie stożka o szerokości 2,5 cm i wysokości do 2 mm.

Połączenie tych cech w jednym produkcie pozwala na duże możliwości w kształtowaniu połaci dachowej. W zależności od zaplanowanego efektu możemy podkreślić tradycyjny styl budowli lub uwypuklić jej nowoczesny charakter. Dlatego panele RETRO polecane są zarówno do renowacji obiektów sakralnych i zabytkowych, jak i nowoczesnych budowli jednorodzinnych, apartamentowców oraz budynków użyteczności publicznej. Warto zwrócić uwagę na udogodnienia dotyczące montażu. Podwyższona sztywność pozwala na układanie panelu na łatach z pominięciem deskowania połaci. Panele wyposażone są w zamek zatrzaskowy, dzięki któremu łączone są szybko, pewnie i bez  dodatkowych elementów łączących. Rozmieszczone wzdłuż rąbka otwory montażowe pozwalają na zasłonięcie wkrętów mocujących przez sąsiedni panel, co wpływa na podwyższenie estetyki pokrycia dachowego. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania panelu dachowego z systemem Hydrocontrol, który zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią.

Klienci mogą wybierać wśród dwóch typów paneli: Retro 25 i Retro 38 oraz w trzech opcjach przetłoczenia i różnych szerokościach krycia.

Trzy opcje przetłoczenia:

• bez przetłoczenia

• z  przetłoczeniem w kształcie trapezu

• z przetłoczenie w kształcie stożka

Różne szerokości krycia:

dla panelu Retro 38: 498 lub 284 mm

dla Panelu Retro 25: 521, 309 lub 209 mm

Dodatkowe informacje na www.blachotrapez.com.pl  

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady