blachodachówka

Znaleziono: 10
Porada id 5513 Sprawdzian dachu po zimie – jak uchronić się przed powstawaniem zacieków?
Gastrosfera | 2017-05-11
Czy dach i system rynnowy wymagają specjalnych zabiegów konserwatorskich po zimie? Intensywne opady, zalegający śnieg i mróz to czynniki, które mogą niekorzystnie wpłynąć nie tylko na wygląd pokrycia dachowego i rynien, ale także na ich funkcjonalność. Na co zatem należy zwrócić uwagę podczas przedwiosennego przeglądu dachu, by cieszyć się domem tak pięknym, suchym, jak i bezpiecznym? czytaj »
Porada id 5589 Wzornictwo na dachu: Jakie możliwości wyboru daje blachodachówka?
Gastrosfera | 2017-05-10
Wszechstronne, zróżnicowane pod kątem wyglądu, szybkie w montażu oraz odporne na uszkodzenia – takie właśnie są dachy wykonane z blachodachówki. Pod zaledwie jedną nawą kryje się w istocie kilkanaście wzorów, zarówno doskonale imitujących najpopularniejsze modele klasycznych dachówek, jak i oferujących zupełnie nowe rozwiązania projektowe. czytaj »
Porada id 5448 Solidny dach zawsze w cenie – koszty budowy i pułapki oszczędzania
Gastrosfera | 2017-02-07
Każdy z etapów budowy dachu to przede wszystkim koszty, i to niemałe. Wydatki rzędu kilkudziesięciu złotych stanowią jednak „zło konieczne”, jeśli poszycie ma dobrze pełnić swoją rolę i dbać o ciepłe oraz suche wnętrze domu przez lata. Dlaczego jeszcze tak ważne jest, by nie szukać oszczędności akurat na tym etapie realizacji projektu domu? czytaj »
Porada id 5423 Dach na topie – dekarskie trendy 2017
Gastrosfera | 2017-01-26
Z sezonu na sezon na rynku pojawiają się coraz nowsze produkty, a projektanci prześcigają się w tworzeniu innowacyjnych i wizjonerskich projektów. Zależność ta dotyczy każdej branży, również budowlanej. Za niespotykanym dotąd projektem domu idzie zupełnie nowa wizja wieńczącego go dachu. Jakie trendy dekarskie będą wiodły prym w roku 2017? czytaj »
Porada id 4275 Klasyczne a może designerskie? Przegląd wzorów blachodachówek
Gastrosfera | 2015-06-18
Mnogość wzorów i kolorów blachodachówek jest ogromna. Dzięki temu każdy może wybrać z bogatej oferty te, które będą najbardziej odpowiednie do budowanego lub remontowanego budynku. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? czytaj »
Porada id 3837 Masz dach pokryty blachodachówką? Pamiętaj o regularnym czyszczeniu
Gastrosfera | 2015-05-06
Blachodachówka jest jednym z najpopularniejszych pokryć dachowych. Jednak, aby na dachu spełniała prawidłowo swoje funkcje i służyła przez wiele lat zapewniając komfort mieszkańcom, powinna być odpowiednio konserwowana, czyszczona i myta. Fachowcy uczulają na tę kwestię argumentując, że dach jest narażony na ciągłe działanie trudnych warunków atmosferycznych i podkreślają, że należy go czyścić regularnie. Pamiętajmy, że lepiej zadbać zawczasu niż potem ponosić wysokie koszty remontu zniszczonego pokrycia. Ekspert radzi, jak prawidłowo pielęgnować blachodachówkę, aby nie została uszkodzona i zapewniała ochronę domu przez długie lata. czytaj »
Porada id 3841 Na co zwrócić uwagę wybierając blachodachówkę?
Gastrosfera | 2015-05-06
Blachodachówka jest niezwykle popularnym pokryciem dachowym, to doskonała alternatywa dla dachówki ceramicznej. Ze względu na zastosowane powłoki doskonale sprawdza się w rejonach geograficznych, w których występują częste opady śniegu. Ponadto dach kryty blachodachówką nie obciąży nadmiernie ani konstrukcji budynku, ani – co ważne, naszego portfela. czytaj »
Porada id 4200 Jak zgodnie z prawem wymienić dach na starym budynku
Gastrosfera | 2015-05-06
Wiosna to idealny czas na odświeżenie mieszkania, ale również gruntowny remont domu – warunki atmosferyczne sprzyjają wykonywaniu prac budowlanych na zewnątrz budynku. Właściciele starszych domów powinni sprawdzić, jaki jest stan techniczny pokrycia dachowego po minionej zimie. czytaj »
Porada id 4201 Dach na pokolenia: Montujemy blachodachówkę modułową na dachu skośnym
Gastrosfera | 2015-05-06
Na prawidłowe funkcjonowanie dachu i jego trwałość składa się wiele czynników. Jednym z najistotniejszych jest właściwe zamontowanie materiału pokryciowego. Radzimy, jak prawidłowo zamontować blachodachówkę modułową na dachu skośnym. czytaj »
Porada id 3838 Nowa forma dachu z panelem RETRO! Wysoka jakość i oryginalne przetłoczenia w ofercie Blachotrapez!
Gastrosfera | 2014-09-01
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wymaganiom rynku, firma Blachotrapez poszerzyła gamę produktów o nowe panele dachowe z rąbkiem stojącym RETRO. Funkcjonalność, szybkość i prostota montażu zestawione zostały z wyjątkowym wyglądem produktu. Panel dachowy wzbogacony został o nowe przetłoczenie w kształcie stożka o szerokości 2,5 cm i wysokości do 2 mm. czytaj »
Znaleziono: 10