NOWOŚĆ! Heavy metal – nowe modele przycisków TECEsolid ze strukturalną powierzchnią

J2CD  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Metal na dobre zadomowił się w nowoczesnych aranżacjach łazienek. Dotąd kojarzony głównie ze stalą, teraz ukazuje nowe oblicza, oferując nieodkryty potencjał w projektowaniu pomieszczeń sanitarnych. Grafit, nikiel, mosiądz, brąz - każdy z nich zachwyca trwałością, strukturalnym wykończeniem oraz ponadczasowym urokiem. Warto go odkryć z nowymi modelami przycisków do WC TECEsolid.

Siła (w) detalu

Metal może stanowić dominantę w pomieszczeniu, nadawać i podkreślać unikalny charakter wnętrza. Dzięki bogactwu i różnorodności wariantów wpisze się w wiele aranżacji łazienek - zarówno urządzonych minimalistycznie, nowocześnie, jak i w stylu industrialnym czy glamour. Aby przekonać się o jego potencjale, wystarczy postawić na niewielki lecz funkcjonalny akcent, np. przycisk spłukujący TECEsolid.

To jeden z najbardziej wytrzymałych przycisków spłukujących do WC marki TECE, którego design od lat doceniają projektanci wnętrz. Urok serii tkwi w minimalistycznej formie, klasycznych, prostych liniach oraz solidnym wykonaniu, dzięki czemu wpisuje się zarówno w projekty obiektów publicznych, jak i wyrafinowanych prywatnych pomieszczeń sanitarnych. Atrakcyjność podkreśla dodatkowo fakt, że jest dostępny w różnych wariantach wzorniczych.

Modny metal

Nowe modele uzupełniają asortyment przycisków ze stali nierdzewnej TECEsolid dostępnych do tej pory w wariantach: stal nierdzewna szczotkowana, chrom połysk, biały połysk, biały i czarny matowy. To, co je wyróżnia, to wyjątkowa materia i strukturalne wykończenie. Grafit i nikiel - o linearnej fakturze - oraz mosiądz i brąz - z diamentowym szlifem - wprowadzają do aranżacji łazienki urok metalowych, szlachetnych powierzchni. Dzięki nowym wariantom architekci mają do dyspozycji większy wachlarz rozwiązań i wykończeń, które idealnie wpisują się w styl łazienki. Dodatkową korzyścią jest kompatybilność serii przycisków TECEsolid z dowolną spłuczką TECE.

TECEsolid w wersji szczotkowany grafit to wyrafinowany detal - na całej linii. Dzięki reliefowej powierzchni wprowadza do łazienki urok strukturalnych powierzchni oraz niezapomniane - wizualne i dotykowe - doznania. Wnętrzu nadaje elegancki, tajemniczy charakter, odnajdując się zarówno w minimalistycznych, jak i industrialnych aranżacjach.

TECEsolid z linearną strukturą w ciepłym odcieniu niklu wpisze się w styl niejednej aranżacji - zarówno jako dyskretny wyróżnik, jak i wyrafinowany akcent. Warto wybrać ten model, gdy chcemy uzyskać szykowny, lecz niepozbawiony przytulności efekt.

Szlachetne oblicze odkrywa TECEsolid z powierzchnią ze szczotkowanego mosiądzu. Diamentowa struktura na obu klawiszach podkreśla wielowymiarowy charakter detalu, oferując nowe wrażenia związane z użytkowaniem pomieszczeń sanitarnych.

Szczotkowany brąz z diamentowym szlifem - TECEsolid w tym wydaniu jest nieoczywisty, autentyczny, a zarazem niczym biżuteria wydobywa urok stylizacji. Intryguje swoją materią oraz strukturą klawiszy, wpisując się także w surowy ton aranżacji.

Wymiary: 220 x 150 x 6 mm

Cena netto: 1 150,00 zł

FILM - https://youtu.be/QFGUPWjhuEk?si=IwrlQObDXh6J37qJ

ZDJĘCIA - https://drive.google.com/drive/folders/1AI7wHc7HrGqLywfsllk-pwmJlzhRP9Km?usp=sharing

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady