łazienka

Znaleziono: 159
Porada id 7472 Oczekiwany efekt od podstaw – wybieramy odwodnienia liniowe
J2CD | 2024-04-11
Ze stali nierdzewnej czy polerowanej? Ukryty w kamieniu czy w wykończeniu płytkami ceramicznymi? Czarny, chromowany, a może zloty? W przypadku nowoczesnych odwodnień liniowych opcji do wyboru mamy wiele. Jednak to, którą wybierzemy, zależy w dużej mierze od efektu, jaki chcemy osiągnąć – zarówno w aranżacji strefy prysznicowej, jak i całej łazienki. czytaj »
Porada id 7431 Toaleta myjąca – łazienkowy „must have” dla higieny i komfortu
J2CD | 2024-03-20
W aranżacji pomieszczeń sanitarnych ważny jest nie tylko design i odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Istotną rolę odgrywa również funkcjonalność i dobór rozwiązań, dzięki którym korzystanie z pomieszczenia staje się komfortowe oraz sprzyjające dbaniu o higienę. Do nich możemy zaliczyć toalety myjące, które w wielu łazienkach zdetronizowały już standardową ceramikę. czytaj »
Porada id 7414 Surowo i komfortowo – radzimy, jak urządzić łazienkę w stylu industrialnym
J2CD | 2024-03-05
Styl industrialny to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich dziesięcioleci. Samodzielny bądź w połączeniu z nowoczesnym minimalizmem, stylem skandynawskim czy japandi, doskonale sprawdza się nie tylko w przestrzeniach dziennych, lecz również w pomieszczeniach sanitarnych. czytaj »
Porada id 7395 HOT METALS – chrom i połysk w aranżacji łazienki
J2CD | 2024-02-22
Wszystko kołem się toczy – stwierdzenie to z powodzeniem możemy odnieść także do trendów wnętrzarskich. To, co modne, po pewnym czasie ustępuje miejsca nowym pomysłom, by po latach znów odzyskać swoją popularność. Wiele wskazuje na to, że w kolejnych miesiącach do aranżacji łazienek wróci chrom. Warto przypomnieć sobie urok jego połysku. czytaj »
Porada id 7352 Łazienka 2024 – przekładamy prognozy Pinterest na aranżacyjne trendy
J2CD | 2024-01-26
Jaki kolor będzie kolorem roku 2024? Jak urządzić wnętrze, żeby było modne i ponadczasowe? Przewidywania dotyczące nadchodzących trendów zaprzątają głowy osób planujących wnętrzarskie metamorfozy w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Okazuje się, że moda aranżacyjna nie omija również łazienek. Dziś przyglądamy się kierunkom typowanym przez platformę Pinterest. czytaj »
Porada id 7295 NOWOŚĆ! Gwiezdny pył – przyciski TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem
J2CD | 2023-12-12
Gdyby tak… odbyć galaktyczną podróż, by odkrywać tajemnice oraz piękno kosmosu? Obserwacja odległych planet to nieskończone źródło inspiracji, które od lat rozpala wyobraźnię designerów, twórców przedmiotów użytkowych czy projektantów wnętrz. Przykład? Nowa kolekcja przycisków TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem, która nada łazienkowym aranżacjom nieziemski szlif. czytaj »
Porada id 7276 Mały metraż, wielkie potrzeby – złote zasady urządzania łazienki
J2CD | 2023-11-29
Czy pomieszczenie sanitarne o niewielkiej powierzchni można urządzić funkcjonalnie i nowocześnie? Oczywiście! Punktem wyjścia dla tej sytuacji jest dobry plan, znajomość podstawowych wytycznych i rozwiązań, dzięki którym nie musimy iść na kompromisy. Prezentujemy złote zasady aranżacji, które warto wziąć pod uwagę podczas urządzania małej łazienki. czytaj »
Porada id 7240 NOWOŚĆ! Łazienka: teren prywatny – cienkie ścianki działowe z systemem TECEprofil
J2CD | 2023-11-07
Urządzenie pomieszczenia sanitarnego wiąże się często z wieloma wyzwaniami. Do nich zaliczyć można pogodzenie niewielkiego metrażu z potrzebą wyodrębnienia prywatnych stref. Czy projektując funkcjonalną łazienkę możliwe jest znalezienie kompromisu dla obu aspektów? Odpowiedzi dostarcza system zabudowy przedściennej TECEprofil. czytaj »
Porada id 7217 Korzystny układ – radzimy, jak urządzić nieustawną łazienkę
J2CD | 2023-10-01
Niewielki metraż, niepraktyczne szachty, kłopotliwe skosy – wyzwań związanych z urządzeniem łazienki może być wiele. Na szczęście istnieją rozwiązania, które ułatwiają proces projektowania niestandardowych pomieszczeń sanitarnych. Okazuje się, że nawet małą i nieustawną przestrzeń można zaaranżować funkcjonalnie i zgodnie z potrzebami jej użytkowników. czytaj »
Porada id 7212 NOWOŚĆ! Heavy metal – nowe modele przycisków TECEsolid ze strukturalną powierzchnią
J2CD | 2023-09-22
Metal na dobre zadomowił się w nowoczesnych aranżacjach łazienek. Dotąd kojarzony głównie ze stalą, teraz ukazuje nowe oblicza, oferując nieodkryty potencjał w projektowaniu pomieszczeń sanitarnych. Grafit, nikiel, mosiądz, brąz – każdy z nich zachwyca trwałością, strukturalnym wykończeniem oraz ponadczasowym urokiem. Warto go odkryć z nowymi modelami przycisków do WC TECEsolid. czytaj »
Znaleziono: 159