łazienka

Znaleziono: 149
Porada id 7193 Wąskie rozwiązania dla szerokich możliwości – wybieramy stelaż podtynkowy do małej łazienki
J2CD | 2023-08-29
Aranżacja łazienki może rodzić wiele wyzwań. Wybierając elementy wyposażenia warto sięgać po rozwiązania, dzięki którym urządzimy komfortową i w pełni funkcjonalną przestrzeń użytkową. Do nich zaliczamy kompaktowy stelaż podtynkowy do WC TECEbase o szerokości zaledwie 320 mm! czytaj »
Porada id 7186 Łazienka w kolorach taupe – sposób na nowoczesną i sensualną aranżację
J2CD | 2023-08-10
Monochromatyczne stylizacje zawładnęły światem wnętrz. Rzuciły świeże spojrzenie na podejście do projektowania przestrzeni użytkowej, stając się trendem, któremu nie sposób się oprzeć. Aranżacje oparte na stonowanych tonacjach w wersji total look sprawdziły się także w łazienkach – a tym szczególnie jest do twarzy w odcieniach taupe. czytaj »
Porada id 7182 Ciemna nie musi być mała – alternatywy dla jasnych barw w aranżacji łazienki
J2CD | 2023-07-28
Kolory, które cieszą się największą popularnością w aranżacji łazienek bazują na jasnej palecie. Wśród nich dominują - biel, szarość, beż. Wybierając je, kierujemy się m.in. względami bezpieczeństwa, ale i niewielką zazwyczaj przestrzenią. Okazuje się jednak, że urządzając łazienkę nie musimy być skazani wyłącznie na stonowane odcienie. Warto szukać alternatywy wśród ciemniejszych barw. czytaj »
Porada id 7175 Z podróży do wnętrza – wakacyjne inspiracje i pomysły na aranżację łazienki
J2CD | 2023-07-26
Podróżowanie to nie tylko doskonały sposób na wypoczynek. To także źródło wyjątkowych inspiracji – nie tylko tych kulinarnych. Niezależnie od tego, dokąd zmierzamy, warto uważnie obserwować otoczenie. Dzięki temu z wakacyjnego urlopu, oprócz pamiątek i pięknych wspomnień, możemy przywieźć oryginalne pomysły na aranżację wnętrz. czytaj »
Porada id 6901 Welcome BLACK – łazienka z czarnym akcentem
J2CD | 2023-07-04
W aranżacji wnętrz czerń to jedna z najbardziej popularnych barw ostatnich lat. I chociaż jako główny kolor wyposażenia może stanowić propozycję zbyt odważną, w roli eleganckiego, a zarazem funkcjonalnego detalu sprawdza się znakomicie. Przykładem są rozwiązania do wyposażenia łazienek, takie jak przyciski spłukujące czy armatura sanitarna, które teraz możemy zestawiać także z odwodnieniem prysznicowym w czarnym kolorze. czytaj »
Porada id 7153 Odkrywamy potencjał szkła w aranżacji łazienki
J2CD | 2023-07-04
Do niedawna utożsamiane głównie z kruchością, od kilku dekad znajduje coraz szersze zastosowanie w aranżacji wnętrz. Szkło – ten niezwykle wdzięczny materiał cieszy się wyjątkowym uznaniem oraz rosnącą popularnością także wśród użytkowników łazienek. Szklane oprawy świetlne, dekoracyjne płytki czy elementy konstrukcji kabin – to tylko wybrane przykłady jego funkcjonalności. Warto odkryć jego potencjał w aranżacji łazienek. czytaj »
Porada id 7126 Mały detal wielkiej wagi – na co zwracać uwagę wybierając przycisk spłukujący?
J2CD | 2023-06-05
Ze względu na swoje niewielkie wymiary często traktowany jest jako element uzupełniający aranżację łazienki. Jednak wbrew pozorom przycisk spłukujący ma istotne znaczenie dla funkcjonalnego i wizualnego efektu całego pomieszczenia. Może całkowicie odmienić styl wnętrza i nadać mu unikalny charakter. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze jedynego widocznego elementu spłuczki podtynkowej. czytaj »
Porada id 7121 Satynowe kreacje – potencjał szkła w aranżacji łazienki
J2CD | 2023-04-28
Szkło od lat inspiruje, znajdując coraz większe zastosowanie w aranżacji wnętrz. Ten niezwykle wdzięczny materiał cieszy się uznaniem oraz popularnością zarówno wśród producentów rozwiązań wykończeniowych, architektów, jak i użytkowników. W wariancie satynowym prezentuje delikatne, eleganckie i zmysłowe oblicze, wprowadzając niebywałą lekkość – także do pomieszczeń sanitarnych. czytaj »
Porada id 7118 Abstrakcja, znaki czasu i efekt na mur-beton – 3 pomysły na oryginalną aranżację łazienki
J2CD | 2023-04-24
Poszukiwanie inspiracji to jeden z pierwszych etapów procesu urządzania wnętrz. Ich źródłem są m.in. trendy, dzięki którym wiemy, co jest atrakcyjne, popularne, en vogue. Ale czy zawsze, to, co modne, jest nam bliskie? Aranżując przestrzeń sanitarną możemy czerpać z bogactwa otoczenia – natury, sztuki, kultury, jak również odwoływać się do własnych pasji, obserwacji czy ulubionych motywów. Oto nasze propozycje na aranżację oryginalnej łazienki! czytaj »
Porada id 7115 NOWOŚĆ! Znaki czasu – przycisk spłukujący z efektem korozji
J2CD | 2023-04-03
Rdza – niejednolita warstwa tlenków, wodorotlenków i soli żelaza. Do niedawna synonim przemijania, wiekowości, zużycia, nieprzydatności. Teraz - dzięki pomysłowości designerów - zmienia swoje znaczenie. Wchodząc w reakcję z nowoczesnością, staje się oryginalnym akcentem w aranżacji łazienek. Dowód? Nowy przycisk w wariancie rdzawa stal. czytaj »
Znaleziono: 149