łazienka

Znaleziono: 166
Porada id 7628 Sprytne rozwiązania w aranżacji łazienki
J2CD | 2024-07-22
Urządzając łazienkę poszukujemy funkcjonalności, trwałości i efektu „wow”. Rozglądamy się za rozwiązaniami, które pozwolą nam zrealizować najbardziej śmiałe projekty i wizje. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, rynek oferuje coraz więcej produktów, dzięki którym możemy spełniać marzenia o idealnej łazience. Warto przyjrzeć się szczególnie kilku z nim. czytaj »
Porada id 7573 Sposób na… łazienkę w stylu modernistycznym
J2CD | 2024-06-19
Powrót modernizmu, który po 100 latach swojego istnienia na nowo zdobywa nasze serca i wnętrza naszych mieszkań, to jeden z najgorętszych trendów. Z salonów i sypialni przewędrował do łazienek, w których również ma wiele do powiedzenia, idealnie trafiając w nowoczesny gust fanów nieszablonowego minimalizmu. czytaj »
Porada id 7564 Moc detalu – oryginalne przyciski spłukujące, które nadadzą charakter łazience
J2CD | 2024-06-17
Elementy wyposażenia mogą wydobyć urok każdej aranżacji. Dotyczy to także łazienek, które powinny prezentować się ponadczasowo i oryginalnie. W tym kontekście istotna jest spójność ze stylem wnętrza i w ramach poszczególnych rozwiązań, a tę możemy osiągnąć dobierając odpowiedni przycisk spłukujący. czytaj »
Porada id 7535 Naturalny relaks, czyli łazienka inspirowana kolorami ziemi
J2CD | 2024-05-27
Przyroda od zawsze stanowi inspirację – widać to w sztuce, w modzie, a także w trendach aranżacji wnętrz, które dziś bardzo mocno czerpią z natury. Zamieszkała w naszych salonach, sypialniach czy nawet kuchniach, by rozgościć się również w łazienkach. Pomysły, które nam oferuje, to najlepszy klucz do komfortowej, modnej i ponadczasowej przestrzeni. czytaj »
Porada id 7533 W punkt – system odwodnienia TECEdrainpoint S
J2CD | 2024-05-24
Myśląc o rozwiązaniach odprowadzających wodę z posadzki najczęściej kierujemy swoją uwagę na odwodnienia liniowe, które stosowane są w aranżacji stref prysznicowych. Istnieją jednak alternatywne systemy. Odpływy punktowe sprawdzą się nie tylko w łazienkach, ale także w garażach czy pomieszczeniach gospodarczych, zachowując przy tym pełnię funkcjonalności oraz minimalistyczny design swoich liniowych odpowiedników. czytaj »
Porada id 7528 (Nie)praktyczne skosy – urządzamy łazienkę na poddaszu
J2CD | 2024-05-22
Choć poddasza zachwycają swoim niepowtarzalnym urokiem, to stawiają przed nami sporo wyzwań w adaptacji pomieszczenia i zaaranżowania w nim funkcjonalnej łazienki. Jak wykorzystać skosy, rozlokować odpowiednio rozwiązania sanitarne, w końcu – pogodzić komfort z estetyką? Oto sprawdzone sposoby, dzięki którym łazienka ze skosami będzie ustawna i praktyczna. czytaj »
Porada id 7500 Higiena i technologia – bezdotykowe rozwiązania do łazienki
J2CD | 2024-04-29
Urządzając pomieszczenia sanitarne coraz większą uwagę zwracamy nie tylko na sam design, ale także na funkcjonalność i wyższe standardy higieny. Z pomocą przychodzą nam nowe technologie oraz rozwiązania, dzięki którym korzystanie z łazienki czy toalety staje się komfortowe i bezpieczne. Przykładem są m.in. przyciski spłukujące z bezdotykowym mechanizmem uruchamiania. czytaj »
Porada id 7472 Oczekiwany efekt od podstaw – wybieramy odwodnienia liniowe
J2CD | 2024-04-11
Ze stali nierdzewnej czy polerowanej? Ukryty w kamieniu czy w wykończeniu płytkami ceramicznymi? Czarny, chromowany, a może zloty? W przypadku nowoczesnych odwodnień liniowych opcji do wyboru mamy wiele. Jednak to, którą wybierzemy, zależy w dużej mierze od efektu, jaki chcemy osiągnąć – zarówno w aranżacji strefy prysznicowej, jak i całej łazienki. czytaj »
Porada id 7431 Toaleta myjąca – łazienkowy „must have” dla higieny i komfortu
J2CD | 2024-03-20
W aranżacji pomieszczeń sanitarnych ważny jest nie tylko design i odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Istotną rolę odgrywa również funkcjonalność i dobór rozwiązań, dzięki którym korzystanie z pomieszczenia staje się komfortowe oraz sprzyjające dbaniu o higienę. Do nich możemy zaliczyć toalety myjące, które w wielu łazienkach zdetronizowały już standardową ceramikę. czytaj »
Porada id 7414 Surowo i komfortowo – radzimy, jak urządzić łazienkę w stylu industrialnym
J2CD | 2024-03-05
Styl industrialny to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich dziesięcioleci. Samodzielny bądź w połączeniu z nowoczesnym minimalizmem, stylem skandynawskim czy japandi, doskonale sprawdza się nie tylko w przestrzeniach dziennych, lecz również w pomieszczeniach sanitarnych. czytaj »
Znaleziono: 166