NOWOŚĆ! Znaki czasu – przycisk spłukujący z efektem korozji

J2CD  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Rdza - niejednolita warstwa tlenków, wodorotlenków i soli żelaza. Do niedawna synonim przemijania, wiekowości, zużycia, nieprzydatności. Teraz - dzięki pomysłowości designerów - zmienia swoje znaczenie. Wchodząc w reakcję z nowoczesnością, staje się oryginalnym akcentem w aranżacji łazienek. Dowód? Nowy przycisk w wariancie rdzawa stal.

Piękno przemijania

Otoczeni nowoczesnością, zaczynamy dostrzegać urok w naturze i w jej procesach, w niedoskonałości, w tym, co minione i naznaczone zębem czasu. Poszukujemy rozwiązań i materiałów, które tchną w nasze wnętrza duszę - i sprawią, że będą na swój wyjątkowy sposób unikalne. Dlatego w ostatnim czasie na popularności zyskują elementy wyposażenia i powierzchnie, które swoim wyglądem odwzorowują wiekowe i zniszczone struktury, a efekt korozji to jeden z najoryginalniejszych sposobów na nadanie wnętrzu osobowości.

Motyw ten sprawdzi się w łazienkach urządzonych zarówno w stylu loftowym, jak i nowoczesnym, który cechuje się dużym eklektyzmem. Pozwoli także wprowadzić nieco surowości do przytulnych, utrzymanych w ciepłych tonacjach aranżacji. Ze względu na fakt, że efekt korozji jest bardzo wyrazisty i zdecydowanie wyróżnia się we wnętrzu, warto stosować go w umiarze, a idealnymi elementami udostępniającymi mu swoją powierzchnię będą dodatki.

Sposób na rdzę

Nowy model rdzawa stal poszerza ulubioną przez architektów wnętrz serię przycisków spłukujących. Powstał z myślą o osobach poszukujących oryginalności i wyjątkowości w aranżacji. Inspiracją do jego stworzenia był zaś kontrast między nowoczesnością a przemijalnością. Naturalny urok przycisku tkwi w efekcie skorodowanych stalowych pigmentów na jego powierzchni. Szlachetne wykończenie zmienia każdą ścianę w architektoniczny pejzaż i nawiązuje do aktualnych trendów w projektowaniu elewacji. Z takim elementem wyposażenia łazienki możemy tchnąć industrialnego ducha do wnętrz o surowym charakterze, mających swój własny styl i historię.

Dzięki temu, że każdy przyciski w wariancie rdzawa stal jest wytwarzany ręcznie - zyskuje on swój indywidualny, niepowtarzalny charakter. Specjalne procesy gwarantują trwałość, odporność na wilgoć i łatwość utrzymania w czystości.

Wymiary przycisku: 150 x 220 mm

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady