Podobne porady

Kupujesz wykładzinę obiektową? - Na te elementy zwróć szczególną uwagę!

Kampanie | 2018-01-10 12:07

Kupno wykładziny tylko pozornie jest sprawą łatwą. Aby wykończenie podłogowe tego rodzaju spełniło wszystkie pokładane w nim oczekiwania, należy wybierać je ze szczególną starannością. W innym przypadku już po kilku miesiącach wykładzina będzie odstraszała wyglądem, a jej cechy użytkowe będą niezadowalające. Wykładziny obiektowe - jak je wybrać? Oto poradnik. czytaj »

Znaleziono: 5
Porada id 5228 Prawidłowo zamontowana podłoga bez tajemnic
Gastrosfera | 2016-09-28
Piękna, praktyczna i łatwa w utrzymaniu w czystości. Takimi kryteriami kieruje się większość osób stająca przed wyborem nowej podłogi. Czy pod uwagę warto jednak brać wyłącznie walory estetyczne? Na wygodne użytkowanie oraz trwałość podłogi ogromny wpływ ma także sposób jej montażu. Pomocy w podjęciu właściwej decyzji i cennych wskazówek dotyczących metod układania podłóg drewnianych udziela Krzysztof Krusiewicz, ekspert serwisu Parkiety24. czytaj »
Porada id 5179 Jak wybrać materiał na podłogę? Przewodnik krok po kroku
Gastrosfera | 2016-09-02
Wielu z nas przy wyborze rodzaju podłogi do mieszkania kieruje się głównie jej kolorem. Jednak barwa paneli to nie wszystko. To, jak „zachowuje się” podłoga, po której chodzimy, zależy w głównej mierze od wilgotności czy równości podłoża. Sprawdźmy, na jakie kwestie techniczne warto zwrócić uwagę. czytaj »
Porada id 5032 Idealnie czysta podłoga. Czy wiesz wszystko na temat mycia?
Gastrosfera | 2016-06-17
Wydaje się to być wręcz banalna czynność – mycie podłogi. Pozornie wystarczy tylko woda, płyn, wiadro, mop i odrobina chęci. Jeżeli chociaż raz podczas napełniania wiaderka pojawiły się w Twojej głowie wątpliwości jakiego środka użyć, czy zainwestować w lepszy sprzęt do sprzątania oraz jak często myć podłogi, sprawdź nasze rady. Dowiesz się z nich wszystkiego na temat mycia podłóg! czytaj »
Jak myć, żeby umyć – podpowiadamy, jak dbać o podłogę
Sfera | 2013-04-24
Mycie podłogi uznawane jest za jedną z najbardziej nieprzyjemnych i czasochłonnych prac domowych. Jak o nią dbać, żeby służyła nam przez wiele lat? Jakich produktów używać podczas mycia paneli, parkietu, terakoty, gresu, aby nie dopuścić do powstawania smug i zacieków? Wreszcie – jak myć, żeby umyć? Podpowiadamy. czytaj »
Podłoga olejowana Jak dbać o podłogę olejowaną?
Iza_B | 2010-11-13
Urządzając mieszkanie często zastanawiamy się nad wyborem podłogi. I słusznie, ponieważ katalog odpowiednich do tego produktów jest dość imponujący. czytaj »
Znaleziono: 5