Podobne porady

Jakie płytki wybrać na balkon?

Gastrosfera | 2018-07-30 13:43

W miejskiej dżungli, z dala od sielskich domów z obrzeży metropolii, na wiele sposobów szukamy kontaktu z przyrodą i świeżym powietrzem. Miłośnicy prac ogrodowych, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum, wybierają dla siebie nieruchomości z balkonem. Ten mały substytut ogrodu pozwala na realizacje swoich pasji. Jednak zanim wypełnimy balkon ukwieconymi donicami, warto zastanowić się, jakimi wykończyć go materiałami, aby służył nam w niezmienionej formie przez długie lata. czytaj »

Znaleziono: 321
Apartament Na co zwrócić uwagę podpisując umowę z developerem na budowę domu?
mittal | 2009-12-21
Przed podpisaniem umowy z developerem sprawdziłbym następujące rzeczy: - informacje o samym developerze - sprawdź KRS, wpis w księdze wieczystej - poszukaj po... czytaj »
Jak usunąć zabrudzenia na ścianach?
daisy05 | 2009-12-07
Zabrudzenia na ścianach, np. po brudnych rękach naszych dzieci, i inne ślady pozostawione na naszych ścianach można usunąć za pomocą... czytaj »
Kominek Jak rozpalić w kominku i nie narobić dymu
Poradopedia.pl | 2009-10-30
W domu pełno dymu przy rozpalaniu kominka? Ciągle gaśnie? Rozpalenie kominka nie jest trudne jeżeli zna się parę podstawowych zasad. czytaj »
Apartament Jakie kryteria musi spełnić mieszkanie, aby można go było nazwać apartamentem?
gnommy21 | 2009-05-27
Często developerzy nawet małe 40-50 metrowe mieszkania nazywają apartamentami, a bloki znajdujące się w niezbyt atrakcyjnych dzielnicach apartamentowcami. W ten... czytaj »
Lodówka temperatura Jak wybrać lodówkę?
gnommy21 | 2008-08-16
Lodówka to zazwyczaj wybór na długie lata. Sprawdź na co powinieneś zwrócić uwagę podczas zakupu. czytaj »
Farba Kolor pokoju i jego oddziaływanie na nasz nastrój
mittal | 2008-05-05
Kolor pokoju ma wpływ na to, jak funkcjonujesz, na Twój nastrój i umiejętność koncentracji. Sprawdź jak poszczególne kolory mogą na Ciebie wpływać. czytaj »
Salon Jak oszukać oko i sprawić, aby nasz pokój wyglądał większy optycznie?
Poradopedia.pl | 2008-05-02
W małym pomieszczeniu liczy się każdy szczegół, od obrazków na ścianie po światło czy kolory ścian. Małe pomieszczenia mogą powodować, że czujemy się w nich dyskomfortowo i ograniczeni. czytaj »
Czy ktoś wie jak powinna wyglądać sypialnia według zasad feng shui?
trinity | 2008-03-30
1. Łóżko - najlepiej, gdy mężczyzna śpi po lewej stronie, bo wtedy podświadomie zapewnia kobiecie większe bezpieczeństwo w czasie snu. 2... czytaj »
Jak usunąć wosk z dywanu?
trinity | 2008-02-06
Usunięcie wosku z dywanu jest prostsze niż myślisz. 1. Wystarczy wziąć ręcznik papierowy i nałożyć na zabrudzone miejsce. 2. Przyłożyć... czytaj »
Sylwester w domu - jakie menu proponujecie?
meggy16 | 2007-12-20
Ja proponuję zrobić jakieś 2 sałatki (np. jarzynową i tuńczyk z kukurydzą), jakieś dwa ciasta, kanapeczki z wędliną, serem żółtym... czytaj »
Znaleziono: 321