Podobne porady

na jaki kolor pomalować pokój dzienny mając ciemne meble?

mittal | 2007-02-03 23:29

Jeżeli masz ciemne meble, to najlepiej pomalować jakimiś jasnymi kolorami wtedy powiększą Ci pokój. Jeżeli wybierzesz ciemniejsze kolory, to efekt... czytaj »

Znaleziono: 95
Malowanie ścian Jak dobierać kolory ścian w pomieszczeniach?
Poradopedia.pl | 2011-02-22
Malując ściany w mieszkaniu należy wziąć pod uwagę wielkość każdego pomieszczenia, jego styl i wyposażenie. Jeśli masz problem z zestawianiem kolorów skorzystaj z poniższych wskazówek. czytaj »
Malowanie ścian Jak pomalować ściany?
Poradopedia.pl | 2011-02-18
Zanim chwycimy za pędzel lub wałek malarski, powinniśmy zabezpieczyć okna, drzwi, podłogi i meble przed zabrudzeniem. W tym celu należy ... czytaj »
Krzesło Jak wybrać odpowiednie krzesło?
Iza_B | 2010-11-24
Długie godziny spędzane przed komputerem nie sprzyjają naszym plecom. Może to prowadzić do wielu schorzeń, głównie wad kręgosłupa. Bardzo ważne... czytaj »
jak pozbyć się białych plam na meblach
lula78 | 2006-12-27
Spróbuj zrobić gęstą papkę z soli i oliwy. Nałóż na białe plamy i pozostaw na ok. 3 godziny. Mam nadzieję... czytaj »
Porada id 6585 Rynek nieruchomości w czasie pandemii. Czy warto właśnie teraz inwestować w mieszkania?
pblechbud | 2020-06-18
Rynek nieruchomości na początku pandemii wyraźnie zwolnił. Wielu pośredników, zwłaszcza na początku wprowadzenia stanu epidemicznego w Polsce, zauważyło znaczący spadek zainteresowania tematem zakupu nieruchomości - mniej jest telefonów, mniej prezentacji lokali z rynku wtórnego. czytaj »
Porada id 6530 Mieszkanie z garażem - ile kosztuje i czy się opłaca
pblechbud | 2020-03-26
Planujesz zakup mieszkania z rynku pierwotnego? Wielu deweloperów oprócz samego lokalu mieszkalnego oferuje także możliwość zakupu części dodatkowych - np. miejsca parkingowego lub garażu. Czy warto je kupować razem z mieszkaniem czy lepiej zdecydować się na wynajem? Zachęcamy do lektury. czytaj »
Porada id 6495 Rośliny, które oczyszczają powietrze
olga-romanowska | 2020-02-17
Długie oddychanie zanieczyszczonym powietrzem może mieć poważne konsekwencje dla układu oddechowego i krążenia. Alerty smogowe coraz częściej przekraczają dopuszczalne normy. Nie zawsze mamy wpływ na to, co dzieje się na zewnątrz, ale możemy zadbać o odpowiednie warunki w domu. Doskonałym wsparciem w oczyszczaniu powietrza są rośliny, które ułatwią oddychanie, a dodatkowo będą efektowną dekoracją. czytaj »
Porada id 6336 Mieszkanie nowe, czy używane? Które bardziej się opłaca?
pblechbud | 2019-07-30
Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego? To pierwsze pytanie, na które należy sobie odpowiedzieć rozpoczynając poszukiwania nowego lokum. Jaka jest różnica pomiędzy nieruchomością od dewelopera, a używanym mieszkaniem?  czytaj »
Porada id 6308 Kuchnia w stylu EKO? Naturalnie!
Gastrosfera | 2019-06-28
Kuchnią ekologiczną określamy pomieszczenie, w którym do zaaranżowania przestrzeni wykorzystano materiały naturalne, pochodzące z natury. Kuchnię ekologiczną określa również odpowiedzialny sposób korzystania z niej i wybór takich elementów wyposażenia, które ułatwiają codzienne dbanie o środowisko. Eko to po prostu styl życia! czytaj »
Porada id 5895 Fototapety przestrzenne – trzeci wymiar aranżacji wnętrz
Fairbox | 2018-01-15
Czy istnieje sposób, żeby powiększyć nasz salon, sypialnię lub przedpokój? Sprawić, by niewielkie pomieszczenie przekształciło się w całkiem pokaźnych rozmiarów wnętrze? Odkryliśmy takie rozwiązanie i, co więcej, nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku! Nie musimy burzyć ani przesuwać ścian, czy też przemeblowywać całej aranżacji. Czy to jakieś czary? Nie, to fototapety przestrzenne, które zdziałają jednak prawdziwe cuda. czytaj »
Znaleziono: 95