Ściana godna sportowych mistrzów - nowa kolekcja fototapet SportStars marki Myloview

flyprpr  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Już od najmłodszych lat kształtujemy w sobie pasje i rozwijamy zainteresowania różnymi sportowymi dyscyplinami oraz ich reprezentantami. Wielu z nas do dziś z zamiłowaniem śledzi dokonania i życiorysy sportowych gwiazd, utożsamiając się z nimi i chcąc być jak najbliżej swoich idoli. Fototapety ścienne z serii SportStars marki Myloview pomagają w spełnieniu tych dążeń. Dzięki nim mistrzowie najpopularniejszych dyscyplin sportu  będą z nami każdego dnia, a miejsce w którym się znajdą pobudzi prawdziwie sportowe emocje. 

Dynamiczna aranżacja


Wnętrze danego pomieszczenia jest odzwierciedleniem temperamentu, osobowości oraz pasji jego właściciela. Najnowsza kolekcja tapet SportStars Myloview będzie zatem idealnym dekoracyjnym akcentem do pokoju amatora sportowych wrażeń, ponieważ stworzy we wnętrzu wspaniałą atmosferę do kibicowania lub rozwijania aktywnego hobby. Postać mistrza sportu, który wytrwałą pracą i zaangażowaniem osiągnął wielki sukces, będzie również doskonałą formą motywacji oraz naocznym wzorem do naśladowania dla dzieci i młodzieży. W nowej serii fototapet zarówno mali jak i dorośli kibice znajdą swoją ulubioną gwiazdę sportu, z pośród takich jak: piłkarz Lionel Messi, koszykarz LeBron James, tenisistka Serena Williams, sprinter Usain Bolt oraz golfista Tiger Woods. Sportowi mistrzowie zostali uchwyceni w ruchu i przedstawieni w bardzo charakterystyczny sposób. Ich podobizny nabierają dynamiczności dzięki użyciu do ich odwzorowania cieniowanych elementów, przypominających witrażyki. Dzięki temu każdy fragment portretu daje wrażenie wprawionego w ruch, a cały obraz staje się niemal rzeczywisty.

Doskonały efekt

Niebanalny design oraz możliwość indywidualnego dostosowania wysokości i szerokości fototapet z serii SportStars, sprawia, że bez przeszkód możemy zastosować je niemal w każdym wnętrzu. Doskonale będą wyglądały w domowych pokojach, salonach  i korytarzach, a w powiększeniu podkreślą charakter siłowni, sal gimnastycznych czy innych sportowych obiektów. Tym co powoduje, że wnętrze z nowymi fototapetami Myloview prezentuje się tak efektownie i dynamicznie jest w dużej mierze jakość ich produkcji. Zastosowanie najnowszej technologii HP Latex oraz możliwość drukowania w wysokiej rozdzielczości (1200 dpi) gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów i wyrazistość obrazu. Ponadto dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów nie musimy się martwić o wytrzymałość naszej fototapety. Jest ona odporna na działanie niekorzystnych czynników, takich jak promieniowanie UV, wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Możemy je stosować we wszystkich pomieszczeniach, bez obaw również o zdrowie użytkowników, gdyż tusze HP są bezwonne i nie wydzielają szkodliwych substancji. Jest to szczególnie istotne,  gdy plakaty montujemy w pokoju dziecięcym.

Kolekcja fototapet SportStars marki Myloview odzwierciedla to co w sporcie najpiękniejsze – ruch, dynamikę i niezwykłe emocje. Idealnie odwzorowani na portretach mistrzowie przeniosą nas wprost na stadiony, hale i boiska, na których toczy się walka o najważniejsze trofea.

Kolekcja fototapet SportStars firmy Myloview:

Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku

Fototapeta Serena Williams z kolekcji SportStars:

Wymiary: 150cm x150cm

Cena:  262,50 zł brutto 

Można kupić:

 

www.myloview.pl

TAGI:

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady