Technologia Baumit ALL IN – mieszaj z workiem i gotowe

BVMG  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Czy możesz sobie wyobrazić beton, z którym przygotowanie zaprawy odbywa się bez rozrywania worka, a po pracy nie trzeba wywozić i utylizować opakowań? Choć brzmi to futurystycznie, to właśnie staje się realne za sprawą innowacyjnej technologii pakowania zastosowanej w nowym betonie Baumit ALL IN Beton B25. Od teraz nie musisz wysypywać zawartości z worka, po prostu wrzucasz całość do betoniarki lub pojemnika do mieszania, a opakowanie rozpuszcza się podczas mieszania z wodą.

Pole tekstowe:  Baumit ALL IN Beton B25Fot. Baumit Przygotowanie zaprawy betonowej w technologii Baumit ALL IN korzystnie wyróżnia się od tej z wykorzystaniem standardowych produktów - proces jest znacznie łatwiejszy, szybszy i tańszy. Wszystko to za sprawą nowatorskich worków, które mieszamy razem z zaprawą. Worek wykonany jest ze specjalnego papieru, który rozpuści się w całości podczas przygotowania betonu, wzmacniając go naturalnymi włóknami. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu sam proces jest o wiele prostszy i bardziej komfortowy dla pracowników, bo generuje mniej pyłu i zero odpadów.

 

Oszczędzaj czas i pieniądze

 

Przy przygotowywaniu tradycyjnej zaprawy proces jest wieloetapowy - każdy worek trzeba rozciąć lub rozerwać, wsypać suchą mieszankę do betoniarki lub pojemnika z wodą, wreszcie wyrzucić opakowania i je zutylizować. Przy większych realizacjach ilość powtórzeń jest zwielokrotniona, a nakład pracy - bardzo duży. Stosując Baumit ALL IN Beton B25 zmniejszamy liczbę czynności niezbędnych do wykonania zaprawy, tym samym oszczędzając czas, siły i energię. Lista korzyści jest długa, a jednocześnie otrzymujemy beton o bardzo wysokiej jakości.

 

Przygotowanie zaprawy betonowej w technologii ALL-IN | Fot. Baumit

 

Chroń zdrowie - mniej pyłu o 40%

 

Praca w technologii Baumit ALL IN jest nie tylko mniej czasochłonna, ale także przyczynia się do poprawienia komfortu pracy i warunków na placu budowy - mamy do czynienia z mniejszym aż o 40% pyleniem, co ma pozytywne przełożenie na zdrowie wykonawcy. Jednak to nie wszystko - produkt dodatkowo wyróżnia się bardzo niską emisyjnością lotnych związków organicznych (LZO), co potwierdza certyfikat GEV EMICODE® EC1 PLUS dla produktów premium.

 

Utylizacja opakowań to przeszłość - worek staje się częścią produktu!

 

Czy to rozwiązanie jest przyjazne środowisku? Tak! Ponieważ produkt w technologii Baumit ALL IN pozwala na przygotowanie zaprawy w bezodpadowym procesie. Dzięki rozpuszczaniu się worka, opakowanie zostaje maksymalnie wykorzystane i staje się częścią gotowej zaprawy. To pierwsze i jedyne na rynku opakowanie nie wymagające utylizacji! Baumit ALL IN doskonale wpisuje się w ideę zrównoważonego rozwoju.

 

Gdzie można stosować Baumit ALL IN Beton B25?

 

Cechą wyróżniającą mieszanki betonowe Baumit jest uniwersalność zastosowania. Podobnie jest w przypadku betonu w technologii ALL IN. Jest on przeznaczony do różnego rodzaju prac betoniarskich prowadzonych zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz - jest wodo- i mrozoodporny. Możemy go wykorzystać np. do wykonania murków, obrzeży i krawężników oraz wielu innych elementów małej architektury. Doskonale sprawdzi się również podczas montażu słupków, pergoli czy elementów ogrodzeń lub prac naprawczych. Jest polecany także do wykonywania podkładów betonowych w pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach czy garażach.

 

Baumit ALL IN Beton B25 ma wiele zastosowań | Fot. Baumit

 

Wykorzystanie Baumit ALL IN Beton B25 o gwarantowanych i stabilnych parametrach nie tylko gwarantuje trwałe efekty, ale także czyni pracę z betonem szybszą i łatwiejszą, a przy tym zdrowszą i przyjazną środowisku. To nowy wymiar betonowania na miarę budownictwa przyszłości.

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: