Najnowsze porady: Hobby

Znaleziono: 205
(bez nazwy) Jak prawidłowo korzystać z sauny?
Poradopedia.pl | 2020-03-10
Prawdłowe korzystanie z sauny jest bardzo ważne, aby cieszyć się korzystać z relaksu i pozwolić innym doświadczyć tego samego. czytaj »
Porada id 6192 Zgłoszenia do Young Creatives Cannes 2019 tylko do 1 lutego
SAR | 2019-01-18
Young Creatives Cannes to kuźnia talentów branży około reklamowej, wymiana doświadczeń, wiedzy i przede wszystkim mocny start kariery zawodowej. Zgłoszenia do polskiej edycji konkursu trwają do 1 lutego. czytaj »
Porada id 5903 Czym są siłownie zewnętrzne - poznaj zalety parków do ćwiczeń
Kampanie | 2018-01-29
Siłownie zewnętrzne są znane obecnie całym świecie i już od jakiegoś czasu są coraz popularniejsze także w Polsce. Dają one osobom w każdym wieku dostęp do zdrowego i aktywnego stylu życia. Czym są i jakie posiadają zalety dowiesz się czytając dalej! czytaj »
Porada id 5803 Kaligrafia - jak zaczynać przygodę z pismem ozdobnym
Kampanie | 2017-10-16
Kaligrafia, to nic innego jak sztuka pięknego pisania. Kaligrafować można zarówno pojedyncze litery jak i całe zdania. Oczywiście jest to proces bardzo czasochłonny i należy poświęcić wiele godzin aby opanować trudną sztukę kaligrafii. Podpowiemy od czego zacząć przygodę z kaligrafią! czytaj »
Fotografia i robienie zdjęć Kiedy warto wynająć drona?
Kampanie | 2017-09-28
Zabawy dronem stały się kilka lat temu bardzo popularne. Każdy mógł kupić sobie ten gadżet i latać nim po domu, ogrodzie czy parku. Należy jednak pamiętać, że dron to przede wszystkim specjalistyczny sprzęt, który umożliwia wykonywanie zdjęć z powietrza. Używany w biznesie, w geodezji, a także - coraz częściej - przez policję i ratowników. Największą popularnością cieszą się jednak zdjęcia z lotu ptaka. Kiedy więc warto go wynająć? czytaj »
Porada id 5687 Jak wykonać dobre zdjęcia wnętrz – zasady i porady, które musisz przeczytać
Kampanie | 2017-08-07
Jak profesjonalnie wykonać zdjęcia wnętrz. Kilka ważnych zasad, które musisz znać aby zaciekawić odbiorcę. Ciekawe porady i wskazówki. Przeczytaj koniecznie! czytaj »
Porada id 5720 Nauka kaligrafii - ćwiczenia i zasady, które musisz znasz
Kampanie | 2017-08-02
Podstawowe zasady nauki kaligrafii. Zalecenia, które musisz znać by nauczyć się sztuki pięknego pisania. Dlaczego warto kupić książkę do i o kaligrafii. Wejdź i przeczytaj więcej! czytaj »
Porada id 5669 SCRAPBOOKING - czyli co to takiego?
AnnaKozak | 2017-08-01
Zachować wspomnienia, złapać chwile. Każdy ma takie momenty w życiu czy pamiątki, które chciałby zatrzymać na zawsze. Fotografujesz ważne dla ciebie wydarzenia, przywozisz muszelki z egzotycznych wakacji, zostawiasz bilet z koncertu twojej ulubionej kapeli lub dostajesz ważny list od przyjaciółki. czytaj »
Porada id 5677 Sport w okularach – bezpieczny czy nie?
mniam | 2017-07-05
Moda na aktywność fizyczną i uprawianie sportów opanowała Polskę na dobre. Z badań TNS Polska wynika, że niemal połowa Polaków uprawia różne formy sportu. Coraz więcej czasu spędzamy aktywnie – największą popularnością cieszy się jazda na rowerze, bieganie, gra w piłkę nożną, trening siłowy oraz pływanie. czytaj »
Porada id 5646 Jak wybrać odpowiednie oświetlenie do akwarium
Kampanie | 2017-06-13
Oświetlenie akwarium jest niezwykle istotnym elementem, bez którego fauna i flora żyjąca w akwarium nie będzie mogła prawidłowo się rozwijać. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego źródła światła. czytaj »
Znaleziono: 205