Kategorie

Sport

Najnowsze porady

Porada id 7388 Roca oficjalnym sponsorem Alinghi Red Bull Racing podczas 37. regat America's Cup w Barcelonie
newss | 2024-02-17
Wspierając zespół Alinghi Red Bull Racing, Roca podkreśla swoje zaangażowanie w inicjatywy oparte na współpracy i wspólnych wartościach. czytaj »
Porada id 5903 Czym są siłownie zewnętrzne - poznaj zalety parków do ćwiczeń
Kampanie | 2018-01-29
Siłownie zewnętrzne są znane obecnie całym świecie i już od jakiegoś czasu są coraz popularniejsze także w Polsce. Dają one osobom w każdym wieku dostęp do zdrowego i aktywnego stylu życia. Czym są i jakie posiadają zalety dowiesz się czytając dalej! czytaj »
Porada id 5677 Sport w okularach – bezpieczny czy nie?
mniam | 2017-07-05
Moda na aktywność fizyczną i uprawianie sportów opanowała Polskę na dobre. Z badań TNS Polska wynika, że niemal połowa Polaków uprawia różne formy sportu. Coraz więcej czasu spędzamy aktywnie – największą popularnością cieszy się jazda na rowerze, bieganie, gra w piłkę nożną, trening siłowy oraz pływanie. czytaj »
Golf Jak grać w golfa
MediaForum | 2014-01-22
Choć z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy, to dla wielu nadal jest nieznany i niezrozumiały. Golf – bo o nim mowa – to sport naprawdę dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Sezon startuje wiosną, ale przygotowania warto rozpocząć już teraz! czytaj »
Porada id 3681 Polacy stawiają na sport!
planetpr | 2013-12-03
Dwie trzecie Polaków deklaruje, że uprawiało sport bądź ćwiczyło w ciągu ostatniego roku, a 40% spośród nich robiło to regularnie. czytaj »
Porada id 3678 W poszukiwaniu idealnego prezentu dla aktywnych
planetpr | 2013-12-03
Święta nadchodzą wielkimi krokami. Najwyższy czas wyruszyć na poszukiwania prezentów. czytaj »
Pływanie Sposoby na wodę w uchu
Poradopedia.pl | 2013-08-05
Jak pozbyć się wody z zatkanego ucha po kąpieli na basenie lub w jeziorze? czytaj »
Jogging - bieganie Czy można ćwiczyć podczas przeziębienia?
Poradopedia.pl | 2013-07-23
Jeżeli uprawiasz regularnie sport, podczas przeziębienia możesz zastanawiać się, czy lepiej przerwać ćwiczenia czy dalej je kontynuować. Co jest lepsze dla Twojego zdrowia? czytaj »
Jak zrobić kartę wędkarską?
Sfera | 2013-06-13
Pasjonaci łowienia ryb biją na alarm. Spośród 1,5 mln osób, które w naszym kraju uprawia aktywnie i w miarę systematycznie wędkarstwo, tylko połowa jest zrzeszona. Oznacza to, że duża część łowi nielegalnie, często nieetycznie, a przy okazji narażając się na mandat i poważne sankcje. Radzimy jak zrobić kartę wędkarską, aby z łowienia czerpać samą przyjemność. czytaj »
Woda Co pić podczas ćwiczeń?
Poradopedia.pl | 2013-05-23
Wybierając się na trening, powinieneś zabrać ze sobą coś do picia. Z naszej porady dowiesz się, co i jak pić w trakcie ćwiczeń fizycznych. czytaj »

Najnowsze pytania