Kategorie

Muzyka

Najnowsze porady

Spotify Logo Darmowa muzyka na Twoim telefonie
Poradopedia.pl | 2013-12-12
Od wczoraj możesz odtwarzać muzykę ze Spotify za darmo także na telefonach komórkowych i tabletach! czytaj »
Słuchanie muzyki Muzyka - w czym pomaga, a w czym przeszkadza
Poradopedia.pl | 2013-03-28
Większość z nas uwielbia słuchać muzyki - towarzyszy nam ona podczas wypoczynku, także podczas wykonywania różnych czynności jak sprzątanie, uprawianie sportu, czy nawet uczenia się. Słuchanie muzyki pomaga, ale może też przeszkadzać. czytaj »
Muzyka - słuchanie Darmowa muzyka - nie bądź piratem
Poradopedia.pl | 2013-02-28
W Internecie dostępnych jest wiele serwisów z darmową muzyką lub też atrakcyjnym abonamentem. Najwyższa pora zacząć słuchać ulubionych wykonawców bez ich okradania! czytaj »
Innowacyjne źródło światła LED COB
StartBull | 2012-10-25
Technologiczny rozwój obejmuje praktycznie wszystkie urządzenia wykorzystywane przez człowieka. Nie inaczej jest w branży oświetleniowej i urządzeń działających w technologii LED. czytaj »
Jak zrobić udaną imprezę?
PMK | 2011-12-22
Za chwilę sylwester. Po nim czas karnawału. Wiele osób z pewnością oddawać się będzie imprezowemu szaleństwu. Oprócz zabaw w klubach czy dyskotekach, nie zabraknie na pewno prywatek, czy mówiąc współcześnie: domówek. czytaj »
Konstrukcje aluminiowe. Uniwersalne zastosowanie
PMK | 2011-11-23
Dawno minęły czasy, gdy sceny przed koncertami składane były z ciężkich, metalowych czarnych prętów, wijących wokół muzyków stalową pajęczynę. Dzisiejsze materiały są zdecydowanie praktyczniejsze, łatwiejsze w eksploatacji i bezpieczniejsze. Dzięki temu znajdują zastosowanie nie tylko w muzycznych przedsięwzięciach. czytaj »
Sprzęt dla DJ’a. Czy nowe znaczy lepsze?
StartBullPR | 2011-11-02
Niemal każdy nowy sprzęt dedykowany DJ budzi kontrowersje i zachwyca. Nie inaczej jest w przypadku DJM-2000, który stosunkowo niedawno pojawił się na rynku i który – jak wiele osób podkreśla – jest początkiem rewolucyjnej zmiany w tej branży. czytaj »
Czy winyle przejdą do lamusa?
StartBullPR | 2011-09-20
Producenci sprzętu muzycznego co chwila prześcigają się w pomysłach jak ułatwić życie DJ’om. Co chwila na rynku pojawiają się nowe urządzenia, mniej zawodne, bardziej wytrzymałe, rozbudowane etc. Czy możliwe jest, że „klasyczny zestaw” wkrótce przejdzie do historii? czytaj »
Jak nauczyć się śpiewać?
Poradopedia.pl | 2011-08-30
Twoją pasją jest śpiewanie, ale martwisz się o jakość swojego głosu? Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz! Tylko w ten sposób możesz zrealizować swoje marzenia o karierze wokalnej. czytaj »
Jak dbać o zestaw muzyczny?
StartBull | 2011-08-23
Mimo, że temat mało popularny, warto o nim przypomnieć. Bo właściwa eksploatacja zestawu muzycznego nie tylko w trakcie grania, może ustrzec nas przed jego awarią. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat