Stwórz wyjątkowe dżinsy z marką Haft

Gastrosfera  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Przetarcia oraz różnego typu rozcięcia, które są obecnym hitem w modzie, mogą być zbyt chłodne na nadchodzące pory roku. Dlatego inspiracji szukajmy w nieprzemijających trendach. Jednym z nich jest gipiura.

Delikatność, subtelność oraz elegancja to tylko niektóre cechy tego szczególnego materiału. Wykorzystywany zarówno w kreacjach wieczorowych, jak i dziennych pozwala poczuć się każdej z nas wyjątkowo. Lekkość gipiury sprawia, że wyglądamy bardziej dziewczęco i świeżo. W tym artykule skupimy się na dżinsach, jednak nasz trik można zastosować także na innych ubraniach, które posiadają gładką fakturę.

Do przygotowania naszych jedynych w swoim rodzaju dżinsów będziemy potrzebować jedynie emblematu wykonanego z gipiury oraz igły i nitki. Jeśli chcemy spotęgować efekt możemy również użyć specjalnych markerów do tkanin, które są dostępne w większości sklepów plastycznych. Emblemat z gipiury, najlepiej w kontrastowym kolorze, przyłóżmy w różne miejsca spodni i wybierzmy to, w którym wygląda najlepiej.
- Naszym typem jest tylna kieszeń spodni lub okolice przedniej kieszeni. Dlaczego? Tak umiejscowiona ozdoba pozwoli połączyć górę i dół stylizacji, niezależnie od tego czy wybierzemy zwykły T-shirt czy elegancką koszulę – doradza Magdalena Tomaszewska, ekspert marki Haft.

W przypadku, gdy nasze dżinsy chcemy przeznaczyć na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi, wzbogaćmy nasz gipiurowy emblemat ręcznie narysowanymi wzorami. Kiedy nie czujemy się na siłach, by samemu coś stworzyć, weźmy ażurowy materiał, przyłóżmy go do spodni i odrysujmy jego dekor markerami do tkanin. Kolor markera powinien być zbliżony do naszej aplikacji, ponieważ tylko wtedy uzyskamy pełny i stylowy wzór.

Gipiura jako dodatek na dżinsach pozwoli odmienić charakter ubrania. Tylko od nas zależy gdzie go umieścimy i jaki będzie efekt końcowy. Do dzieła!

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady