Krajowa Ocena Techniczna ITB dla Systemu PBI 50N od Yawal

newss  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Instytut Techniki Budowlanej wydał Krajową Ocenę Techniczną nr ITB-KOT-2022/2124 wyd. 2. dla systemu PBI 50N.Instytut Techniki Budowlanej wydał Krajową Ocenę Techniczną nr ITB-KOT-2022/2124 wyd. 2. dla systemu PBI 50N. System ten zaprojektowany został do tworzenia lekkich, ale wytrzymałych ścian działowych i drzwi. Idealnie nadaje się do zastosowań w przestrzeniach biurowych  i konferencyjnych, oferując estetyczne i funkcjonalne rozwiązania.


Dzięki nowym, bardziej ekonomicznym klipsom do szklenia, które wprowadziliśmy, proces montażu staje się szybszy i prostszy. Nowe klipsy są już uwzględnione w naszym katalogu oraz oprogramowaniu Yawal Constructor.

Wprowadzamy do oferty również nowe, jednopunktowe zamki od Assa Abloy, które wyróżniają się najwyższym standardem bezpieczeństwa i niezawodnością. Dodatkowo są łatwiejsze w montażu i obsłudze.

System PBI 50N, dzięki swojej wytrzymałości i wszechstronności, jest doskonałym wyborem dla różnorodnych przegród wewnętrznych takich jak: drzwi wahadłowe, okna podawcze, ściany działowe czy witryny.

Pełna dokumentacja i szczegółowa specyfikacja systemu PBI 50N dostępne są w autoryzowanej strefie na stronie internetowej YAWAL S.A.

Yawal
press box

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: