Wygraj klocki LEGO® z Orange

havaspr  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Jak zdobyć nagrodę? Zasady są proste. Od 20 marca do 2 kwietnia wypożycz przynajmniej jeden film z serii: „Lego Nexo Knights”, „Lego Friends” lub „Lego Elves” , które znajdziesz w zakładce „Bajkowa wiosna”, w ofercie Orange VOD, dostępnej na dekoderach Orange TV lub w wypożyczalni filmów Telewizji Tu i Tam na portalu orange.pl  Następnie wejdź na stronę konkurs.orange.pl i napisz, który z filmów LEGO®, dostępnych w wymienionych usługach, podoba Ci się najbardziej i dlaczego.

Jest o co walczyć, nagrodzimy aż 14 osób! Do zdobycia są odlotowe klocki LEGO® z serii „Lego Nexo Knights”, „Lego Friends” oraz „Lego Elves”! Pamiętaj, że jedna osoba może wygrać nagrodę tylko raz.

Dzięki Orange VOD w Orange TV oraz Telewizji Tu i Tam na orange.pl oraz możesz oglądać seriale animowane w niskiej cenie. Za jeden odcinek bajki, z bohaterami popularnych serii zabawek LEGO® w rolach głównych, zapłacisz jedyne 1,99zł. W „Lego Friends” sprawdzisz, co słychać u piątki przyjaciółek z Heartlake City, z „Lego Elves” przeniesiesz się do magicznego królestwa elfów, a w „Lego Nexo Knights” wkroczysz do świata przyszłości i poznasz dzielnych rycerzy.

Polecane strony

Konkurs Orange

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: