Darmowa muzyka na Twoim telefonie

2013-12-12  |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Od dzisiaj możesz odtwarzać muzykę ze Spotify za darmo także na telefonach komórkowych i tabletach!

Spotify na telefonie

Spotify to usługa dostępna przez Internet, która pozwala Tobie na słuchanie muzyki spośród wielu milionów utworów, wśród których znajdują się popularni i uznani wykonawcy. Dotychczas bezpłatne korzystanie z usług Spotify było poddane wielu ograniczeniom - m.in. łączny czas korzystania z serwisu w danym miesiącu nie mógł przekroczyć 10 godzin, a co ważniejsze: korzystanie z aplikacji na telefonach i tabletach było możliwe tylko dla płacących klientów.

Z dniem wczorajszym Spotify zaskoczyło rynek informacją, że darmowe słuchanie muzyki jest teraz możliwe także na telefonach i tabletach, aczkolwiek poza ograniczeniami znanymi z wersji na komputery osobiste dochodzi dodatkowe: muzyka odtwarzana jest z wybranych playlist w sposób losowy. Dzisiaj dodatkowo zniesiony został 10 godzinny limit miesięczny na słuchanie muzyki w darmowej wersji.

Płatna usługa pozwala na sluchanie muzyki w znacznie lepszej jakości, bez reklam (odtwarzanych co kilka utworów) oraz z możliwością zapisywania muzyki.

Aplikacja Spotify dostępna jest na telefony i tablety z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Spotify obecnie działa w 32 krajach udostępniając ponad 20 milionów utworów, z których korzysta ponad 24 miliony użytkowników.

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Najnowsze porady