Austrotherm - Dobra Decyzja: kampania promująca zalety styropianu

newss  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

W marcu 2024 roku firma Austrotherm uruchomiła kampanię o nazwie "Styropian Austrotherm - Dobra Decyzja".Skierowana do indywidualnych inwestorów, ma na celu podkreślenie zalet produktów Austrotherm stosowanych do termoizolacji w budownictwie.

W ramach kampanii odbiorca otrzymuje dostęp do kalkulatora grubości styropianu, który oferuje szereg kluczowych funkcji, w tym analizę kosztów zakupu. Ponadto udostępniane są merytoryczne artykuły na temat wiedzy w temacie izolacji termicznej.

Niezawodność, jakość i troska o bezpieczeństwo

Kampania "Styropian Austrotherm - Dobra Decyzja" wykorzystuje trzy symboliczne postacie, aby przedstawić kluczowe wartości marki: niezawodność, jakość i troskę o bezpieczeństwo.

Superbohater symbolizuje niezawodność produktów Austrotherm. Chroniąc dom niczym strażnik, zapewniają bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańcom. Jest to symbol pewności, że ocieplenie wykonane z materiałów Austrotherm będzie trwałe i skuteczne przez długie lata.
Magik a wręcz szaman, uosabia innowacyjność i dążenie do doskonałości. Potrafi czarować, czyli tworzyć idealny klimat w domu niezależnie od pory roku. Styropian zimą zapewnia ciepło, a latem utrzymuje w domu przyjemny chłód. Magia symbolizuje również intuicyjność i łatwość aplikowania płyt styropianowych.

Naukowiec reprezentuje wiedzę i doświadczenie, które Austrotherm włożył w tworzenie swoich produktów. To symbol precyzyjnej kalkulacji, dbałości o detale i zastosowania nowoczesnych technologii. Naukowiec uosabia rzetelność i wiarygodność marki, która opiera się na solidnych fundamentach ponad 30 lat badań i rozwoju.

Połączenie tych trzech postaci tworzy spójny obraz marki Austrotherm jako firmy godnej zaufania, która oferuje produkty najwyższej jakości. Kampania "Styropian Austrotherm - Dobra Decyzja" to nie tylko reklama, ale także manifest wartości, którymi kieruje się firma w swojej działalności.
Firma Austrotherm działa na polskim rynku od 1993 roku i jest częścią austriackiego koncernu SIH. To jeden z najbardziej doświadczonych producentów materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS) i polistyrenu ekstrudowanego (XPS), które są powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Austrotherm stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Technologia produkcji gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie wyroby podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności.Firma oferuje szeroką gamę materiałów termoizolacyjnych do różnych zastosowań. Ciągle poszerza ofertę i wprowadza nowe produkty na rynek. Austrotherm zapewnia również fachowe doradztwo w zakresie doboru i aplikacji materiałów termoizolacyjnych.

Austrotherm buduje wizerunek stabilnego i rzetelnego partnera w biznesie. Kładzie nacisk na terminowość dostaw i wysoką jakość obsługi klienta. Firma angażuje się również w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Wybierając materiały termoizolacyjne firmy Austrotherm, inwestujesz w wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Doświadczenie, szeroka oferta i fachowe doradztwo sprawiają, że Austrotherm jest godnym zaufania partnerem dla każdego, kto buduje lub remontuje dom.

Podsumowanie

Celem kampanii „Styropian Austrotherm - Dobra Decyzja” jest promocja styropianu Austrotherm i podkreślenie jego zalet, takich jak niezawodność, jakość i łatwość montażu.
Kampania wykorzystuje różne formy przekazu, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Odbiorcy mogą skorzystać z kalkulatora grubości styropianu (https://www.austrotherm.pl/kalkulator-grubosci-ocieplenia ), który pomoże im dobrać odpowiednią grubość izolacji do ich potrzeb. Dostępne są również artykuły merytoryczne na temat izolacji termicznej.

Kampania wykorzystuje nostalgię za latami 90. ubiegłego wieku. Grafiki autorstwa Pawła Błońskiego nawiązują do estetyki tamtych czasów, przywołując na myśl ciepłe wspomnienia z dzieciństwa.

Kampania "Austrotherm - Dobra Decyzja" to nie tylko reklama, ale także manifest wartości, którymi kieruje się firma w swojej działalności. Kampanię można odwiedzić pod tym linkiem: https://www.austrotherm.pl/dobra-decyzja

Austrotherm
press box

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady