Bielone drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

ciekawe_informacje  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Pełne skrzydło wewnętrzne Boksze z Kolekcji Nowoczesnej Zakładu Stolarki Budowlanej CAL dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. Szczególnie pięknie prezentuje się w kolorze biała patyna, który nie ingeruje w naturalny rysunek dębowego drewna na powierzchni drzwi, nadając mu delikatną, mleczną poświatę. Boksze doskonale sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach wypełnionych chłodną bielą. Dobrze komponują się także z otoczeniem wykończonym drewnem o jasnej barwie.


Drzwi wykończone zostały przy pomocy olejowosku. Wnika on głęboko w strukturę drewna, chroniąc je przed wilgocią, kurzem i brudem. Ponadto zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z codziennego użytkowania drzwi.


Model posiada innowacyjną konstrukcję płytową. W jego wypełnieniu znajduje się ekologiczna płyta Dendrolight®, dzięki której drzwi są lżejsze, nie tracąc jednocześnie na stabilności. Model Boksze dostępny jest w wersji przylgowej z widocznymi zawiasami lub bezprzylgowej z zawiasami ukrytymi w ościeżnicy. Producent wyposaża go w standardzie w regulowane zawiasy oraz zamek magnetyczny.

Drewniane drzwi wewnętrzne Boksze:
Producent: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Konstrukcja/wykończenie: płytowa/dębina
Cena: 1894,20 zł brutto

Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku od blisko trzydziestu lat. Powstały w 1985 roku jako spółka jawna z polskim kapitałem zatrudnia obecnie ok. 120 osób. Głównym przedmiotem działalności firmy CAL jest produkcja stolarki otworowej - drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma ma w swojej ofercie zarówno standardowe rozwiązania, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. W produkcji CAL stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna, wręg antywłamaniowy, systemy drzwiowe do domów inteligentnych. Drzwi zewnętrzne Zakładu Stolarki Budowlanej CAL wytwarzane są zgodnie z normą PN-EN 14351-1. Zostały zbadane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie w zakresie umożliwiającym dopuszczenie do obrotu i oznakowanie znakiem CE. Produkty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL sprzedawane są na terenie całego kraju. W wielu punktach sprzedaży dla kupujących dostępne są również usługi autoryzowanej grupy montażowej.
Więcej informacji: www.drzwi-cal.pl

Polecane strony

Drzwi CAL

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady