dom

Znaleziono: 273
Porada id 7406 6 pomysłów na nawierzchnię w ogrodzie
mniam | 2024-02-27
Nieważne, czy projektujemy ogród od początku, czy myślimy, co w nim zmienić w nadchodzącym sezonie. Początek roku to najlepszy moment na to, żeby zastanowić się nad tym, jaką nawierzchnię wybrać. Przyjrzyjmy się najciekawszym trendom! czytaj »
Porada id 7361 Czy można układać nawierzchnię zimą?
mniam | 2024-01-30
Ujemne temperatury powietrza, a później okresy ocieplenia i śnieg na przemian z deszczem. Niestabilne warunki atmosferyczne panujące tegorocznej zimy płatają figle wszystkim – nie tylko drogowcom, ale i budowlańcom. Czy w takim okresie warto brać się za układanie nawierzchni? czytaj »
Porada id 7318 Nawierzchnie wokół domu. Gra wzorem i kolorem
mniam | 2023-12-27
Czasy, gdy kostki i płyty były dostępne tylko w kolorze betonowej szarości, już dawno odeszły w przeszłość. Dziś paleta barw elementów betonowych jest imponująco szeroka, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do niemal każdej aranżacji. Podpowiadamy, jak zestawiać ze sobą kolory, tworzyć ciekawe wzory i czego lepiej unikać. czytaj »
Porada id 7239 Ogrzewanie podłogowe w pigułce – zasady prawidłowego użytkowania
J2CD | 2023-11-07
Rozpoczęcie sezonu grzewczego to idealny moment na przybliżenie sobie zasad właściwego korzystania z systemów dostarczających ciepło w domu. Odpowiednie użytkowanie pozwoli ograniczyć wydatki, zapewni komfort przebywania w pomieszczeniu, a także trwałość i bezpieczeństwo instalacji. Radzimy, jakie kwestie są szczególnie istotne w przypadku ogrzewania podłogowego. czytaj »
Porada id 7215 Obrzeża i palisady. Bardziej uniwersalne niż mogłoby się wydawać!
mniam | 2023-09-26
Z reguły są niewielkie i niepozorne. Ich najważniejszym zadaniem jest wzmocnienie nawierzchni, ale można dla nich znaleźć także szereg innych zastosowań. Pokażemy na kilku przykładach, do czego jeszcze mogą przydać się betonowe obrzeża i palisady. czytaj »
Porada id 7192 Stwórz supermodny ogród!
mniam | 2023-08-25
Duże formaty, inspirujące wielokąty, płyty o wyglądzie drewna lub kamienia, nawierzchnia układana metodą „step by step” oraz betonowe meble i donice to główne trendy w aranżacji współczesnych ogrodów w stylu nowoczesnym. Podpowiadamy, jak stworzyć supermodny ogród. czytaj »
Porada id 7176 Jak zaaranżować designerską i komfortową strefę wypoczynku?
mniam | 2023-07-26
Zwykle znajduje się na tarasie, ale nie zawsze, bo czasem można ją znaleźć w głębi ogrodu – inspiracji i pomysłów na stworzenie zewnętrznej strefy wypoczynku jest naprawdę sporo. Podpowiadamy, jak zaaranżować ją tak, aby była zarówno komfortowa jak i designerska. czytaj »
Porada id 7146 Grillowanie na tarasie!
mniam | 2023-06-26
W nowoczesnych domach jednorodzinnych kuchnia jest coraz częściej łączona z salonem. Skoro taras jest jego naturalnym przedłużeniem, a w sezonie letnim staje się centralnym punktem rodzinnego życia, warto na nim zbudować miejsce do przygotowania posiłków. To jeden z tegorocznych najmodniejszych trendów aranżacyjnych. czytaj »
Dom w budowie Stwórz wymarzony taras!
mniam | 2023-05-29
Piękny, komfortowy i funkcjonalny – te trzy określenia najlepiej opisują idealny taras w domowym otoczeniu. Podpowiadamy, jak stworzyć taką przestrzeń przy użyciu betonowych elementów. czytaj »
Porada id 7120 Trendy 2023 w aranżacji przestrzeni wokół domu. Szarości i ekologia w modzie!
mniam | 2023-04-27
Duże formaty płyt, geometryczne i ekstrawaganckie kształty, elementy pełne, ażurowe i ekologiczne, a prawie wszystkie utrzymane w odcieniach szarości lub beży. Podpowiadamy, na jakie „klasyki” i nowości warto zwrócić uwagę, aranżując przestrzeń dookoła domu w obecnym sezonie. czytaj »
Znaleziono: 273