dom

Znaleziono: 269
Porada id 7215 Obrzeża i palisady. Bardziej uniwersalne niż mogłoby się wydawać!
mniam | 2023-09-26
Z reguły są niewielkie i niepozorne. Ich najważniejszym zadaniem jest wzmocnienie nawierzchni, ale można dla nich znaleźć także szereg innych zastosowań. Pokażemy na kilku przykładach, do czego jeszcze mogą przydać się betonowe obrzeża i palisady. czytaj »
Porada id 7192 Stwórz supermodny ogród!
mniam | 2023-08-25
Duże formaty, inspirujące wielokąty, płyty o wyglądzie drewna lub kamienia, nawierzchnia układana metodą „step by step” oraz betonowe meble i donice to główne trendy w aranżacji współczesnych ogrodów w stylu nowoczesnym. Podpowiadamy, jak stworzyć supermodny ogród. czytaj »
Porada id 7176 Jak zaaranżować designerską i komfortową strefę wypoczynku?
mniam | 2023-07-26
Zwykle znajduje się na tarasie, ale nie zawsze, bo czasem można ją znaleźć w głębi ogrodu – inspiracji i pomysłów na stworzenie zewnętrznej strefy wypoczynku jest naprawdę sporo. Podpowiadamy, jak zaaranżować ją tak, aby była zarówno komfortowa jak i designerska. czytaj »
Porada id 7146 Grillowanie na tarasie!
mniam | 2023-06-26
W nowoczesnych domach jednorodzinnych kuchnia jest coraz częściej łączona z salonem. Skoro taras jest jego naturalnym przedłużeniem, a w sezonie letnim staje się centralnym punktem rodzinnego życia, warto na nim zbudować miejsce do przygotowania posiłków. To jeden z tegorocznych najmodniejszych trendów aranżacyjnych. czytaj »
Dom w budowie Stwórz wymarzony taras!
mniam | 2023-05-29
Piękny, komfortowy i funkcjonalny – te trzy określenia najlepiej opisują idealny taras w domowym otoczeniu. Podpowiadamy, jak stworzyć taką przestrzeń przy użyciu betonowych elementów. czytaj »
Porada id 7120 Trendy 2023 w aranżacji przestrzeni wokół domu. Szarości i ekologia w modzie!
mniam | 2023-04-27
Duże formaty płyt, geometryczne i ekstrawaganckie kształty, elementy pełne, ażurowe i ekologiczne, a prawie wszystkie utrzymane w odcieniach szarości lub beży. Podpowiadamy, na jakie „klasyki” i nowości warto zwrócić uwagę, aranżując przestrzeń dookoła domu w obecnym sezonie. czytaj »
Porada id 7114 Jak zbudować podjazd w „trudnym” terenie?
mniam | 2023-03-30
Nierówny teren potrafi spędzać sen z powiek inwestorom i wielu osobom budującym dom. Stanowi często spore wyzwanie – zwłaszcza wtedy, gdy znajduje się w miejscu przewidzianym na podjazd w otoczeniu domu. czytaj »
Porada id 7110 Modnie wokół domu
mniam | 2023-03-28
Odcienie szarości, geometryczne lub ekstrawaganckie kształty, marzenia o kwietnej łące czy pozornym chaosie, a z drugiej strony chęć stworzenia minimalistycznej i uporządkowanej kompozycji czytaj »
Porada id 7102 Zbuduj ogrodzenie dookoła domu. Co warto wiedzieć?
mniam | 2023-02-20
Kiedy i od czego zacząć budowę ogrodzenia? Który materiał wybrać, aby było jak najlepiej dopasowane do wyglądu naszego domu i spełniało swoją funkcję? Co nie mniej ważne, ile może ono kosztować? czytaj »
Porada id 7099 Naturalne piękno i wysoka trwałość zaklęte w tynku mozaikowym
BVMG | 2023-02-17
Sposobów na efektowne wykończenie elewacji jest dzisiaj całe mnóstwo, co daje nam dużą swobodę w zakresie ich dekoracji. Wśród wielu dostępnych rozwiązań szczególną uwagę na pewno warto zwrócić na tynki mozaikowe. Rozwój ich wzornictwa sprawił, że w ostatnich latach zyskują one coraz większą popularność, przeżywając swoją „drugą młodość”. Przyjrzyjmy im się zatem nieco bliżej. czytaj »
Znaleziono: 269