Jakie natryski do naszych łazienek ?

PressNewss  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)Praktyczny natrysk, komfortowy w użytkowaniu i oczywiście prezentujący się elegancko wśród mebli i innych łazienkowych sprzętów to bardzo istotny element aranżacji.

Oferta rynkowa dostarcza nam wielu atrakcyjnych propozycji, wśród których znajdziemy interesującą kolekcję zestawów natryskowych z deszczowniami firmy Ferro. Wszystkie wysokiej jakości, idealne dla współczesnych łazienek i wymagających klientów.

Jest wśród nich Costa, natryskowy zestaw z deszczownią o geometrycznej formie przeznaczony do baterii podtynkowej, który zaopatrzony został w metalowy drążek przesuwny, głowicę talerzową 200mm, jednofunkcyjną rączkę natrysku i system easy clean.

W zestawie natryskowym z deszczownią Alcata o minimalistycznym, uniwersalnym designie, oprócz kwadratowej głowicy talerzowej i sytemu easy clean zastosowano niezwykle praktyczny przełącznik deszczownia/natrysk. W Ponta geometryczna forma deszczowni i charakterystyczne wygięcie drążka będą doskonale prezentować się w łazienkach nowoczesnych. Zestaw ten posiada jednofunkcyjną rączkę natrysku, przełącznik deszczownia/natrysk oraz system easy clean.

Zestaw natryskowy z deszczownią do baterii natryskowej Ibiza ma piękny, opływowy kształt. Zaopatrzony został w 3-funkcyjną rączkę natrysku o strumieniach: deszcz, masaż, mieszany,  system easy clean, głowicę talerzową 200 mm i przełącznik deszczownia/natrysk.

Ciekawą propozycją Ferro są także eleganckie panele natryskowe Rimini i Garda. Te uniwersalne, praktyczne urządzenia posiadają pięć funkcji na rączce natrysku, co pozwala na wysoki komfort użytkowania, punktowy uchwyt rączki natrysku w przypadku Rimini oraz przesuwny uchwyt rączki natrysku u Gardy, a także przegubowy natrysk górny.

Na uwagę zasługują również funkcjonale zestawy podtynkowe Rotondo i Quadro. Rotondo to zestaw natryskowy o nowoczesnym designie. Posiada głowicą talerzową mosiężną 200 lub 220 mm z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego i strumieniem typu: deszcz. Jej okrągły kształt będzie doskonale prezentował się w klasycznych wnętrzach. Podtynkowy zestaw natryskowy Quadro 8” z głowicą talerzową mosiężną o geometrycznej formie i systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego jest idealny dla łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym.

Atrakcyjne wzorniczo, gwarantujące wysoki standard użytkowania natryski są dziś niezbędnym elementem wyposażenia domowego pokoju kąpielowego, bez względu na jego wielkość i wystrój. Ich zróżnicowane parametry i design sprawiają, iż każdy z nas bez trudu znajdzie urządzenie zgodne z indywidualnymi potrzebami i gustem, idealnie komponujące się z aranżacją łazienki.


Rimini- panel natryskowy z natryskiem punktowym 5 - funkcyjnym


Quadro 8 - zestaw natryskowy


Ponta - zestaw natryskowy z deszczownią


Ibiza - zestaw natryskowy z deszczownią do baterii natryskowej SET061.0


Alcata - zestaw natryskowy z deszczownią SET060_2.0


FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady