Niesamowity urok awangardy

Gastrosfera  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Awangarda jest wymagająca. Trzeba wykazać się ogromnym poczuciem estetyki, aby stworzyć piękne aranżacje. Opiera się ona na niezwykłych zestawieniach mebli i przedmiotów. Doskonale oddaje przy tym charakter oraz zainteresowania wszystkich domowników. Jeśli mamy głowę pełną pomysłów, wówczas możemy spróbować eksperymentować z przeróżnymi dodatkami. Weźmy pod uwagę również firany i tkaniny. Dzięki nim wnętrza staną się jeszcze piękniejsze.


Z zebrą w tle
Motywy zwierzęce cieszą się nieustanną popularnością. Delikatny motyw na śnieżnobiałych roletach będzie się gustownie komponował z bladoróżowymi poduszkami o identycznym wzorze. Do tego unikalny fotel wraz ze stolikiem zrobionym z pomalowanych na biało europalet i piękny salon gotowy! Nie zapominajmy również o nietypowych, kolorowych dodatkach, które pozwolą nam przełamać stonowaną kolorystykę. - Firany i tkaniny firmy Haft mogą stać się ciekawym uzupełnieniem awangardowej aranżacji. Bez problemu możemy do nich dobrać tkaniny o podobnym princie, co pomoże w uzyskaniu wspaniałych efektów. W tym wypadku jedynym ograniczeniem będzie tylko nasza wyobraźnia, ponieważ nasze produkty można wykorzystać na wiele sposobów. Jedną z nietypowych, lecz jednocześnie efektownych propozycji, jest użycie firan jako… narzuty na łóżko - podpowiada Magdalena Tomaszewska, ekspert firmy Haft.


Industrialny minimalizm
Innym przykładem awangardy jest delikatny minimalizm. Duże wnętrza urządzone w delikatnych szarościach w połączeniu z ogromnymi oknami stworzą niesamowity klimat. Zwłaszcza, jeśli wykorzystamy do tego niebanalne rolety lub firany.  - Bogata gama kolorystyczna naszych tkanin i firan sprawia, że nie musimy ograniczać się jedynie do bieli. Jeśli lubimy mocne, barwne akcenty, możemy postawić na czerwień, zieleń albo fiolet - wylicza Magdalena Tomaszewska. W efekcie pomieszczenie zyska niezwykle charakterystyczny detal.


Wakacje sprzyjają snuciu wielkich planów. To dobry czas na przeprowadzenie małego remontu, wprowadzenie zmian, odświeżenie pomieszczeń. Jeśli od zawsze kusił nas delikatny urok awangardy, to nie ma na co czekać. Już dzisiaj zastanówmy się nad dobraniem odpowiednich elementów, które mimo swej odmienności, stworzą przepiękną całość.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady