haft

Znaleziono: 8
Porada id 4732 Pomysły na szybkie prezenty
Gastrosfera | 2016-01-04
W grudniu nasze myśli najczęściej krążą wokół jednego tematu. Prezentów! Co komu kupić, czy się spodoba, czy na pewno to dobry wybór? Zakłopotanie staje się jeszcze większe, gdy dni ubywa a lista osób do obdarowania się nie zmniejsza. Właśnie dla tych osób stworzyliśmy ten poradnik, który podpowie jak wybrnąć z tej sytuacji z klasą. czytaj »
Porada id 4731 Wymarzone wnętrze dzięki tkaninie
Gastrosfera | 2016-01-04
Modny wystrój wnętrza nie oznacza dziś rezygnacji z tkanin – on ich wprost wymaga. Wystarczy tylko przemyśleć kolorystykę, zdecydować się na odpowiedni wzór i zastanowić się nad fakturą materiału, by osiągnąć pożądany efekt. czytaj »
Porada id 4631 Jesień może być… przytulna
Gastrosfera | 2015-11-26
Wczesna, polska jesień ze swoją niepowtarzalną feerią złocistych barw, sprawia, że zwykle spacery zyskują niebanalną oprawę... Szkoda tylko, że na tak krótko. Kiedy jednak zamiast żółto-czerwonego kolażu, za oknem mamy już szarą pluchę, możemy sami zadbać o to, by złota, ciepła jesień z powrotem zawitała do naszego wnętrza. czytaj »
Porada id 4624 Pięć sposobów na udane święta
Gastrosfera | 2015-11-25
Radosne i kolorowe, eleganckie i wyrafinowane? Co Tobie i Twojej rodzinie kojarzy się z bożonarodzeniową atmosferą? Bez względu na to, jakie są Twoje święta, warto zadbać o to, by zawsze były wyjątkowe. Są na to sposoby. czytaj »
Porada id 4566 5 odsłon domowego stołu
Gastrosfera | 2015-11-04
Lubisz organizować domowe przyjęcia, jednak czasami brakuje Ci pomysłu na dekorację stołu? Podpowiadamy jakich trików użyć, by Twoja aranżacja zachwyciła gości. czytaj »
Porada id 4321 Niesamowity urok awangardy
Gastrosfera | 2015-07-16
Aranżacja wnętrza w awangardowym stylu to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie indywidualizm. Oryginalne dodatki oraz niebanalne połączenia pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat pomieszczenia. Niezbędne mogą okazać się odpowiednie tkaniny i… firany! czytaj »
Sposób na walentynkowe dekoracje – infografika od marki Haft
ciekawe_informacje | 2015-02-12
Święto Zakochanych nie musi kojarzyć się z pluszowymi ozdobami w cukierkowych kolorach. czytaj »
Szersze spojrzenie na kącik do pracy – nowa tkanina Tajemniczy Ogród od Haft
ciekawe_informacje | 2014-10-30
Dekorując gabinet, biuro lub miejsce w domu, gdzie pracujemy, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na odpowiedni dobór dodatków. W takim pomieszczeniu musimy unikać nadmiaru drobiazgów, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę. Do aranżacji znakomicie nadaje się tkanina z serii Tajemniczy Ogród, która przy zachowaniu swojej delikatnej estetyki, dodaje wnętrzu elegancji. czytaj »
Znaleziono: 8