NOWOŚĆ! Gwiezdny pył – przyciski TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem

J2CD  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Gdyby tak… odbyć galaktyczną podróż, by odkrywać tajemnice oraz piękno kosmosu? Obserwacja odległych planet to nieskończone źródło inspiracji, które od lat rozpala wyobraźnię designerów, twórców przedmiotów użytkowych czy projektantów wnętrz. Przykład? Nowa kolekcja przycisków TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem, która nada łazienkowym aranżacjom nieziemski szlif.

Nie z tej ziemi

Jak wprowadzić do pomieszczeń sanitarnych zjawiskową świeżość i elegancję, bez konieczności wdrażania diametralnych zmian? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest postawienie na oryginalne lecz funkcjonalne elementy wyposażenia z metalicznym wykończeniem. Propozycją marki TECE są nowe modele znanych już serii przycisków spłukujących do WC TECEloop i TECEnow. Punktem wyjścia do ich stworzenia było piękno galaktycznego bezkresu oraz urok metali i minerałów, takich jak nikiel, mosiądz, czerwony brąz, grafit.

Przyciski TECEloop i TECEnow w tych wariantach otrzymały ich barwę i metaliczne wykończenie, dzięki czemu nadają aranżacji łazienki nieziemską atmosferę. Zarówno na tle jasnej, stonowanej bazy, jak i w zestawieniu z szarościami czy ciemnymi tonacjami, niczym biżuteria prezentują swój wyrazisty blask.

Ponadczasowy wymiar

Modele TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem poszerzają serie kultowych już przycisków spłukujących do WC. Zostały wykonane z tworzywa, a dzięki specjalnemu wykończeniu prezentują się oryginalnie, z wdziękiem i charakterem.

TECEloop z okrągłymi klawiszami wpisze się w aranżacje, w których dominują obłe formy i miękkie linie, z kolei TECEnow podkreśli charakter wnętrz opartych na prostych liniach. Oba modele łączy to, że charakteryzują się płaską powierzchnią i mogą być montowane zarówno natynkowo, jak i w sposób zlicowany z powierzchnią płytek - z wykorzystaniem ramki montażowej WC i dystansowej. Są również kompatybilne z płytką maskującą z koszem na kostki czyszczące.

Ceny netto:

TECEloop (nikiel metaliczny, mosiądz metaliczny, czerwony brąz metaliczny, grafit metaliczny) - 447,00 zł

TECEnow (nikiel metaliczny, mosiądz metaliczny, czerwony brąz metaliczny, grafit metaliczny) - 477,00 zł

ZDJĘCIA - https://drive.google.com/drive/folders/16wyVGQMSg08Cgw8TvEycEvawwpMTyCWj?usp=sharing

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: