Podobne porady

Jak ochronić dach przed ptakami

Gastrosfera | 2015-10-13 09:41

Gdy budujemy lub wymieniamy dach zwykle nie myślimy o teoretycznie mało szkodliwych ptakach. W rzeczywistości mogą one bardzo zniszczyć pokrycie dachowe i uprzykrzyć życie mieszkańcom. Podpowiadamy jak zabezpieczyć dach przed ptakami i uniknąć kłopotów. czytaj »

Znaleziono: 55
Porada id 4200 Jak zgodnie z prawem wymienić dach na starym budynku
Gastrosfera | 2015-05-06
Wiosna to idealny czas na odświeżenie mieszkania, ale również gruntowny remont domu – warunki atmosferyczne sprzyjają wykonywaniu prac budowlanych na zewnątrz budynku. Właściciele starszych domów powinni sprawdzić, jaki jest stan techniczny pokrycia dachowego po minionej zimie. czytaj »
Porada id 4201 Dach na pokolenia: Montujemy blachodachówkę modułową na dachu skośnym
Gastrosfera | 2015-05-06
Na prawidłowe funkcjonowanie dachu i jego trwałość składa się wiele czynników. Jednym z najistotniejszych jest właściwe zamontowanie materiału pokryciowego. Radzimy, jak prawidłowo zamontować blachodachówkę modułową na dachu skośnym. czytaj »
Gołębie Jak pozbyć się gołębi z balkonu?
Poradopedia.pl | 2012-06-29
Na Twoim balkonie zadomowiły się gołębie? Przeczytaj naszą poradę i poznaj sposoby odstraszania tych uciążliwych ptaków. czytaj »
Budować samemu czy kupić gotowy dom?
Neo200 | 2007-03-04
Trudno jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć. Dom budowany samemu kosztuje mniej więcej o połowę mniej niż kupowany na rynku pierowtnym... czytaj »
Skończyłem budowę domu. Czy powinienem zgłosić go do opodatkowania? W jakim terminie?
teresa | 2006-09-22
Tak! Należy to zrobić w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia odbioru technicznego budynku.  czytaj »
Znaleziono: 55