Kategorie

Zwierzaki

Najnowsze porady

Porada id 6934 Dokarmianie ptaków to masa radości. Róbmy to odpowiedzialnie!
buenavista | 2022-02-11
Są ładne, pożyteczne i mogą dać wiele radości. O czym mowa? O karmnikach dla ptaków, które – zawieszone na balkonie czy w ogrodzie – ucieszą nie tylko skrzydlate głodomory, ale i ich obserwatorów. Jak dokarmiać ptaki zimą? Już podpowiadamy! czytaj »
Porada id 5171 Pielęgnacja kota
SferaPRT | 2016-08-31
Koty spędzają na pielęgnacji sierści 30% swojego czasu. Pomaga im to wyeliminować zanieczyszczenia i reguluje temperaturę ciała. Wpływa na łagodzenie poziomu stresu. Prawidłowa pielęgnacja decyduje nie tylko o urodzie naszego pupila, a przede wszystkim pomaga zachować jego zdrowie! czytaj »
Porada id 5161 Pielęgnacja psa
SferaPRT | 2016-08-26
Zdrowa skóra i lśniąca sierść wiele mówią o prawidłowej kondycji psa. Rytuały pielęgnacyjne wbrew pozorom sprawiają mu wiele radości. Wykonywane delikatnie i z uwagą będą chwilą relaksu i wytchnienia. Warto jednak wiedzieć jak poprawnie podejść do tematu pielęgnacji. Łagodny ton głosu, głaskanie i uśmiech towarzyszące zabiegom spowodują, że nasz pies polubi codzienną kosmetykę. czytaj »
Kasza Kuskus - zalety i właściwości – infografika
flyprpr | 2016-01-14
Kasza kuskus to bogactwo bezcennych składników odżywczych. czytaj »
Pies Dzień Psa - 1 lipca
Poradopedia.pl | 2013-07-01
1 lipca w Polsce obchodzimy Dzień Psa - przeczytaj więcej o święcie najlepszego przyjaciela człowieka. czytaj »
Pies Biegunka u psa - co robić?
Poradopedia.pl | 2013-06-27
Twój pies cierpi na biegunkę? Podpowiadamy, jak możesz mu pomóc. czytaj »
Pies w śniegu Jak ochronić psa przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Twojemu psu zimą może być tak samo jak Tobie, dlatego powinieneś dobrze zabezpieczyć go przed mrozem. Pomogą Ci w tym nasze wskazówki. czytaj »
Dziecko z psem Alergie na zwierzęta - jaki zwierzak dla alergika?
Poradopedia.pl | 2012-12-07
Zwierzę w domu daje wiele radości, ale nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie futrzanego przyjaciela. Z naszej porady dowiesz się, które zwierzaki nie powinny mieszkać pod jednym dachem z alergikiem. czytaj »
Kot 12 zwierząt domowych - które najlepsze dla Ciebie?
Poradopedia.pl | 2012-11-07
Zwierzę w domu daje dużo radości i satysfakcji, ale też wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i obowiązkami. Sprawdź, które ze zwierząt domowych najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań i możliwości. czytaj »
Pies Dyskopatia u psa - przyczyny, objawy i leczenie
Poradopedia.pl | 2012-09-26
Twój pies jest osowiały, nie ma apetytu, chodzi z podkulonym ogonem, a nawet kuleje? Nie lekceważ tych objawów, gdyż mogą świadczyć o poważnym schorzeniu. Z naszej porady dowiesz się, jak rozpoznać i leczyć dyskopatię u psa. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat