Podobne porady

Nie klikaj „delete”. O decyzji, która decyduje o świetle w domu

Admin | 2026-06-09 20:34

Jedno kliknięcie w projekcie potrafi zabrać coś, czego nie da się już odzyskać. Okno dachowe znika szybko – z kosztorysu, z rysunku, z listy priorytetów. Światło znika wolniej. Najpierw niezauważalnie, potem coraz bardziej odczuwalnie. Aż w końcu staje się czymś, czego w domu po prostu brakuje. I właśnie dlatego to jedna z tych decyzji, które warto przemyśleć dwa razy. czytaj »

Znaleziono: 14
Porada id 6600 Kąpiel pod skosami – jak urządzić funkcjonalną łazienkę na poddaszu
J2CD | 2020-07-20
Poddasza mają swój niepowtarzalny urok. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej adaptowane są na łazienki. Takie wnętrza stawiają jednak przed nami sporo wyzwań. Wśród nich – praktyczne wykorzystanie skosów dachowych i pogodzenie funkcjonalności z estetyką. Oto sprawdzone sposoby i rozwiązania, dzięki którym łazienka na poddaszu będzie ustawna i komfortowa. czytaj »
Porada id 5322 Jak urządzić łazienkę na poddaszu
Sfera | 2016-11-17
Poddasze i pomieszczenia ze skosem dachowym coraz częściej adaptowane są na łazienki. Nic dziwnego - mają swój niepowtarzalny klimat i są o ponad 1/3 tańsze w aranżacji. Największym wyzwaniem, jakie stawia przed nami takie wnętrze, jest praktyczne wykorzystanie skosów dachowych oraz pogodzenie funkcjonalności z estetyką. Podpowiadamy, jak sprawić, by łazienka była ustawna i urządzona zgodnie z trendami. czytaj »
Porada id 4551 Dom z poddaszem krok po kroku
Gastrosfera | 2015-10-30
Tajemniczy pokój na poddaszu to marzenie prawie każdego dziecka. Budowa domu z zagospodarowaną przestrzenią pod skosami to jednak spore wyzwanie. Zmienna wysokość i nierówne sufity wprowadzają wiele ograniczeń. Co warto wiedzieć zanim zdecydujemy się na budowę poddasza? czytaj »
Salon Jak oszukać oko i sprawić, aby nasz pokój wyglądał większy optycznie?
Poradopedia.pl | 2008-05-02
W małym pomieszczeniu liczy się każdy szczegół, od obrazków na ścianie po światło czy kolory ścian. Małe pomieszczenia mogą powodować, że czujemy się w nich dyskomfortowo i ograniczeni. czytaj »
Znaleziono: 14