Podobne porady

Najlepszy schemat kolorów do czytania

rbrys | 2007-05-04 11:36

Zgodnie z badaniami najlepszym schematem kolorów ułatwiającym czytanie nie są czarne litery na białym tle, a zielone litery na jasno... czytaj »

Znaleziono: 14
Porada id 5715 Kreacje okienne na miarę – kształty, kolory i przeszklenia
SferaPRT | 2017-07-30
Zamówienie zrealizowane od początku do końca, zgodnie z wymaganiami odbiorców, zawsze będzie rozwiązaniem korzystniejszym, bardziej funkcjonalnym i estetycznym, niż wyrób taśmowy. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz pełnej personalizacji zleceń, możliwe jest obecnie kupienie okien, które nie tylko wymiarem pasują do specyfiki budynku. czytaj »
Jak zepsuć sobie stronę internetową - antyporadnik na wesoło
M3lomanka | 2016-10-21
Anty-poradnik, jak zrobić złą stronę internetową... albo poradnik, jak NIE ROBIĆ strony internetowej, by w ostateczności wyszła genialna i chętnie odwiedzana. czytaj »
Czytanie książek Dlaczego czytanie jest ważne
Poradopedia.pl | 2013-04-08
Czytanie to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką zdobywamy w szkole. Zobacz, co dobrego możesz mieć z czytania książek. czytaj »
Znaczenie kolorów
Poradopedia.pl | 2012-10-03
W życiu stale dokonujemy wyborów, często nie zdając sobie sprawy jak duże znaczenie dla nas mają kolory. Co oznaczają poszczególne barwy? Jakie cechy charakteru odzwierciedlają? Co, po kolorach noszonych ubrań mogą powiedzieć o nas inni? - na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz w naszej poradzie. czytaj »
WWW - World Wide Web Co oznacza WWW
Poradopedia.pl | 2012-06-21
WWW to skrót od angielskiej nazwy World Wide Web - przeczytaj co dokładnie oznacza. czytaj »
Jak dobrać kolor ubrań do typu urody?
Poradopedia.pl | 2011-01-06
Jeśli nie wiesz jak łączyć ze sobą ubrania, by całość wyglądała nie tylko gustownie ale też współgrała z kolorem Twoich włosów, oczu i karnacji - zapoznaj się z poniższymi wskazówkami. Dowiesz się więcej o swoim typie urody a także barwach, które są stworzone właśnie dla Ciebie. czytaj »
Jak łączyć kolory ubrań?
Poradopedia.pl | 2011-01-04
Łączenie kolorów, nie tylko w modzie jest dość trudną i skomplikowaną sprawą. Przede wszystkim musisz zapoznać się z podstawowymi zasadami tej sztuki, co pomoże Ci uniknąć niewłaściwego zestawiania ubrań podwzględem kolorystyki. czytaj »
dziecko z książką Jak nauczyć dziecko czytać?
Iza_B | 2010-12-05
Jednym z najważniejszych zadań związanych z wychowywaniem dziecka jest nauka czytania. By stanąć na wysokości zadania potrzebny jest czas oraz cierpliwość opiekunów. czytaj »
Którą przeglądarkę bardziej polecacie - Internet Explorer, Firefox, Netscape czy Opera i dlaczego?
vbn765 | 2007-02-08
Ja osobiście korzystam z Firefoxa, choć miałem już wszystkie inne przeglądarki. Podoba mi się w nim to, że ma taką... czytaj »
Którą przeglądarkę bardziej polecacie - Internet Explorer, Firefox, Netscape czy Opera i dlaczego?
rbrys | 2007-02-03
Każda z tych przeglądarek ma swoje wady i zalety, dodatkowo dochodzą gusta użytkowników. Krótko wymieniam parę ciekawszych cech poszczególnych przeglądarek... czytaj »
Znaleziono: 14