Kategorie

Edukacja

PODKATEGORIE

Najnowsze porady

Porada id 7602 Rosnąca rola Silversów w gospodarce
newss | 2024-07-05
W dynamicznym świecie biznesu firmy poszukujące nowych rozwiązań kadrowych muszą stawić czoła wyzwaniu zarządzania zespołami składającymi się z pracowników różnych pokoleń. czytaj »
Porada id 7467 72 godziny do doskonałości: Jak Redegate zmienia zasady gry w rekrutacji!
newss | 2024-04-09
W tym roku mijają 3 lata od wprowadzenia na rynek platformy współpracy firm z czołowymi ekspertami typu „marketplace” Redegate.com, która nieodwracalnie zmieniła branżę usług doradczych w Polsce. czytaj »
Porada id 7455 Znaczenie pomp ciepła w "Fit for 55"
newss | 2024-03-29
Jesteśmy świadkami znaczącego postępu w dziedzinie zrównoważonego ogrzewania budynków dzięki rosnącej roli pomp ciepła w realizacji celów pakietu „Fit for 55”. czytaj »
Porada id 7173 Historia powstania kaloryfera: Rozwój systemu ogrzewania w epoce nowożytnej
senegis | 2023-07-26
Ogrzewanie jest jednym z najważniejszych odkryć w historii ludzkości. Od czasów prehistorycznych, ludzie szukali różnych sposobów na utrzymanie ciepła w swoich domach i osiedlach. Z biegiem czasu, technologia i wiedza ludzka ewoluowały, prowadząc do powstania skutecznych i efektywnych systemów ogrzewania. Jednym z najważniejszych kroków w tej historii było wynalezienie kaloryfera - urządzenia, które zmieniło sposób, w jaki ludzie ogrzewali swoje wnętrza. czytaj »
Porada id 7113 Prawidłowa segregacja w domowych realiach [ZASADY]
buenavista | 2023-03-30
Staje się jednym z najgorętszych trendów, który w najbliższych latach nie tylko nie wyjdzie z mody, ale wręcz przybierze na sile. Jest dobra dla planety, a także dla naszego portfela. Segregacja, bo o niej mowa, to pierwszy krok do recyklingu, wyraz troski o środowisko, a biorąc pod uwagę ceny wywozu odpadów, także sposób na zadbanie o domowy budżet. Jak segregować prawidłowo domowe śmieci? Już podpowiadamy! czytaj »
Porada id 6844 Wyprawka szkolna w dobie pandemii. O czym trzeba pamiętać?
buenavista | 2021-08-27
Nauka stacjonarna, zdalna w domu, a może hybrydowa – przez pandemię świat stanął na głowie, a wraz z nim m.in. system edukacji. 1 września zbliża się jednak wielkimi krokami, a to oznacza konieczność skompletowania szkolnej wyprawki. Jak przygotować dziecko do nowego roku szkolnego, kiedy nie mamy pewności, jak będzie wyglądał? Już podpowiadamy! czytaj »

Najnowsze pytania