Herbaty pełne miłości - walentynkowe kompozycje od marki Czas na Herbatę

flyprpr  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Dzień zakochanych to idealna okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób, który mile oraz czule zaskoczy naszego partnera. Marka Czas na Herbatę przygotowała dla wszystkich zakochanych wyjątkowe herbaciane kompozycje, które stanowią nie tylko doskonały podarunek, ale i okazję do spędzenia razem romantycznego spotkania, przy filiżance ciepłego naparu.

Miłość niejedno ma imię

14 lutego to święto miłości, którą najlepiej wyrazimy spędzając miłe chwile z ukochaną osobą. W ofercie marki Czas na Herbatę znajdziemy wiele walentynkowych propozycji, które z pewnością ucieszą zarówno serce, jak i podniebienie.

Powstały dzięki połączeniu aromatycznych liści czarnej herbaty z kolorowymi, cukrowymi serduszkami „Spacer kochanków” to susz, który zabierze nas na pełną aromatu przechadzkę, bez konieczności opuszczania zacisza własnego domu. Uczucia pełnego słodyczy doznamy natomiast za sprawą „Karmelovej”, zielonej herbaty Gunpowder, którą otulają czerwone kuleczki pieprzu, płatki róży oraz słonecznika, a także czerwone cukrowe serca. Po zaparzeniu dodatkowo odkryjemy w niej subtelną, karmelową nutę. Wielbicielom, nieco wyraźniejszych akcentów, proponujemyz kolei opartą na czarnej herbacie OP z owocami oraz przyprawami, kompozycję „Smak Namiętności”. Niebanalnym pomysłem będzie również wprowadzenie do zimowej aury nutki egzotyki w postaci „Miłosnego uśmiechu”.  W suszu tym odnajdziemy bowiem soczyste kawałki ananasa i papai w towarzystwie zielonych herbat Sencha oraz Gunpowder. Natomiast, wszystkich poszukujących alternatywy dla tradycyjnego bukietu, z pewnością zainteresuje ręcznie zwijana, kwitnąca, zielona herbata o nazwie „Kwiat Miłości”. Wystarczy jedynie 7-9 minut parzenia w wodzie o temperaturze 80 st. Celsjusza, aby z małej kuleczki przekształciła się ona w rozłożysty kwiat, w którego wnętrzu ukryty jest słodki smak lichi.

Po więcej walentynkowych produktów marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

 

„Kwiat Miłości” marki Czas na Herbatę

Cena: 5,50 zł/1 szt

 

Herbata „Karmelova” marki Czas na Herbatę

Cena: 13,95 zł/50g

 

Kompozycja „Spacer kochanków” marki Czas na Herbatę

Cena: 10,95 zł/50g

 

Kompozycja „Smak namiętności” marki Czas na Herbatę

Cena: 13,95 zł/50g

 

Kompozycja „Miłosny uśmiech” marki Czas na Herbatę

Cena: 10,95 zł/50g

 

 

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady