„Twój błonnik” marki Britta – lekka przekąska, idealna na lato

flyprpr  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Latem nasza aktywność zdecydowanie wzrasta. Częściej wychodzimy z domu, spędzamy czas na świeżym powietrzu, chętniej też uprawiamy sport. Nasza dieta powinna zatem dopasować się do stylu życia jaki prowadzimy, sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążając. Każdy dzień warto zacząć od pożywnego śniadania, które będzie smaczne, zdrowe i przygotuje nasz układ pokarmowy na cały dzień. Pomoże nam w tym „Twój błonnik” marki Britta.

 

Zdrowy początek dnia

 

Wpływ błonnika na nasz organizm jest nieoceniony. Posiada on umiejętność pobudzania ruchów jelit, co przyspiesza utratę na wadze, a także zapobiega chorobom układu pokarmowego.
W połączeniu z wodą błonnik pęcznieje, co daje poczucie sytości i niweluje potrzebę „podjadania”. To jednak nie jedyne korzyści płynące z wprowadzenia błonnika do codziennej diety. Błonnik to naturalny detoks. Pęczniejąc w przewodzie pokarmowym, wiąże wiele toksyn, szkodliwych produktów przemiany materii i fermentacji jelitowej. Dzięki swoim umiejętnościom „Twój błonnik” marki Britta jest idealną alternatywą dla wysokokalorycznych śniadań, które już na początku dnia obciążają nasz organizm - osłabiają przy tym jego funkcjonowanie. Chrupiący mix płatków śniadaniowych będzie świetnie smakował z mlekiem, jogurtem czy jako samodzielna przekąska. „Twój błonnik” marki Britta to nie tylko prozdrowotne korzyść. Specjalnie zbilansowana kompozycja sprawia bowiem, iż „Twój Błonnik” ma wyborny, naturalny, zbożowy smak oraz aromat. Jest on produkowany na bazie otrębów pszennych i pełnego ziarna pszenicy. Ze względu na swoją fakturę i wagę łatwo spakować go w pojemnik i zabrać do pracy czy szkoły jako drugie śniadanie lub przekąskę. Wprowadzenie „Twojego błonnika” to łatwy i smaczny sposób, aby zachować smukłą linię i zdrowie.

„Twój błonnik” marki Britta to naturalna, chrupiąca przekąska, która zapewni nam dawkę wigoru oraz zdrowia na cały dzień. Doskonale skomponowana receptura daję gwarancję poczucia sytości, lekkości i doskonałego smaku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady