sprzęt dla dj

Znaleziono: 6
Innowacyjne źródło światła LED COB
StartBull | 2012-10-25
Technologiczny rozwój obejmuje praktycznie wszystkie urządzenia wykorzystywane przez człowieka. Nie inaczej jest w branży oświetleniowej i urządzeń działających w technologii LED. czytaj »
Karty kredytowe E-handel dźwignią handlu
PMK | 2012-01-30
Polski konsument jest dla sklepów internetowych łaskawy. Według badań przeprowadzonych w sierpniu 2011 przez firmę Euromonitor International, rodzimy rynek e-commerce wraz z serwisami aukcyjnymi wart jest już ponad 17 mld zł. I wciąż rośnie. czytaj »
Jak zrobić udaną imprezę?
PMK | 2011-12-22
Za chwilę sylwester. Po nim czas karnawału. Wiele osób z pewnością oddawać się będzie imprezowemu szaleństwu. Oprócz zabaw w klubach czy dyskotekach, nie zabraknie na pewno prywatek, czy mówiąc współcześnie: domówek. czytaj »
Sprzęt dla DJ’a. Czy nowe znaczy lepsze?
StartBullPR | 2011-11-02
Niemal każdy nowy sprzęt dedykowany DJ budzi kontrowersje i zachwyca. Nie inaczej jest w przypadku DJM-2000, który stosunkowo niedawno pojawił się na rynku i który – jak wiele osób podkreśla – jest początkiem rewolucyjnej zmiany w tej branży. czytaj »
Jak dbać o zestaw muzyczny?
StartBull | 2011-08-23
Mimo, że temat mało popularny, warto o nim przypomnieć. Bo właściwa eksploatacja zestawu muzycznego nie tylko w trakcie grania, może ustrzec nas przed jego awarią. czytaj »
Jaki sprzęt dla Dj'a?
StartBull | 2011-06-17
"Hey Mr. DJ put a record on I want to dance with my baby" tako rzecze Madonna. A rolą didżeja jest grać dobrze. Umiejętności i doświadczenie to połowa sukcesu. Druga połowa to sprzęt grający. czytaj »
Znaleziono: 6