Jesienna regeneracja skóry z wyjątkowym peelingiem

MonikaBrzezinskaSC  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Jesień to ten moment w roku, kiedy na nowo chcemy zatroszczyć się o skórę. Nadać jej świeżości i blasku, zregenerować i usunąć powstałe latem przebarwienia. Co więcej, takie odświeżenie skóry może być całkowicie nieuciążliwe - bez nadmiernego złuszczania i zaczerwienienia, które to często wyłączają z codziennego funkcjonowania. Jak działa Sunekos Trophic Peeling i dlaczego właśnie teraz warto z niego skorzystać? Wyjaśniamy!

Czas na jesienne porządki 

Po lecie często zauważamy, że kondycja skóry uległa pogorszeniu. Stała się przesuszona, pojawiły się przebarwienia, straciła witalność. Nic w tym dziwnego, skóra stale reaguje na otaczające nas środowisko - słońce, wiatr, zmiany temperatury. Aby pozostawić ją w jak najlepszej kondycji na długi czas, należy bezustannie troszczyć się o nią i reagować na otaczające nas zmiany środowiskowe. Dlatego jesień to doskonały czas, aby naprawić uszkodzenia powstałe latem oraz przygotować i wzmocnić skórę na kolejny trudny sezon.

Sunekos Trophic Peeling - wyjątkowe działanie

To zabieg profesjonalny wykonywany produktem o unikalnej recepturze, która łączy bezpieczne działanie złuszczające z działaniem troficznym, w efekcie przywracając fizjologiczny wygląd skóry. W składzie Sunekos Trophic Peeling znajdziemy kwas glikolowy (który zapewnia regenerację warstwy rogowej naskórka, działa depigmentacyjnie), chitosan (odbudowuje nabłonek, ogranicza drażniące działanie kwasów i wspiera kompletną odbudowę), NAC (zakłóca fizjologiczną syntezę melaniny, działa depigmentacyjnie) oraz karnitynę (ma działanie sebolityczne).

Sunekos Trophic Peeling - jak działa?

Wskutek działania peelingu dochodzi do biorestrukturyzacji skóry i odnowy naskórka. W rezultacie widzimy poprawę napięcia i grubości naskórka, rozjaśnienie i wzmocnienie struktur skóry oraz zwiększenie syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego. Skóra jest widocznie zregenerowana, pobudzona do odnowy i rozjaśniona. Widzimy poprawę unaczynienia i zmniejszenie rumienia. Peeling ten świetnie sprawdza się w kuracji potrądzikowej - skóra staje się oczyszczona, następuje usunięcie zaskórników, nadmiaru sebum i zrogowaciałego naskórka.  

Wygodny i nieuciążliwy peeling

Kiedy myślisz o peelingu w gabinecie pierwsze na myśli przychodzi ci uciążliwe złuszczanie? To już przeszłość! Sunekos Trophic Peeling to zaawansowany technologicznie i przyjazny dla pacjenta peeling, który nie powoduje nadmiernego złuszczania, nie występuje po nim również uciążliwe zaczerwienienie. Pacjent nie jest zatem wyłączony z codziennych aktywności, nie musi obawiać się, że złuszczanie zacznie go krępować lub uniemożliwi spotkania towarzyskie. To bezpieczny i wysoce tolerowany peeling, nawet dla skóry wrażliwej. Można go stosować również latem. Produkt ten przeznaczony jest do użytku przez lekarzy, po jego zastosowaniu należy ochraniać skórę filtrem przeciwsłonecznym. 

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady