Kategorie

Pielęgnacja skóry

Najnowsze porady

Wiosna tuż, tuż – jakie zabiegi na ciało wybrać?
MonikaBrzezinskaSC | 2021-04-06
Nadejście wiosny to często moment, kiedy zaczynamy dostrzegać, że nasze ciało zmieniło się przez tych kilka zimowych miesięcy. Tu troszkę więcej kilogramów, tam skóra stała się mniej jędrna, możliwe, że pojawił się cellulit? Do tego siedzący tryb życia i praca w domu wcale nie ułatwiają zadania – kondycja zdecydowanie gorsza. Co zatem zrobić, aby wysmuklić ciało przed kolejnym sezonem? O to jakie efekty można osiągnąć dzięki zabiegom w gabinecie zapytaliśmy dr Marcina Wolfingera – specjalistę medycyny estetycznej i regeneracyjnej, specjalistę leczenia bólu, neurologa i mistrza akupunktury z dr Wolfinger Clinic w Krakowie. czytaj »
Porada id 6753 Piękna skóra po zimie – pamiętaj o tych 3 krokach pielęgnacyjnych!
MonikaBrzezinskaSC | 2021-04-01
Wraz z nadejściem wiosny, zaczynasz dostrzegać, że Twoja skóra jeszcze nadal tkwi w „zimowym śnie”? Widzisz, że jest szara, wygląda na zmęczoną oraz brak jej witalności i blasku? Czas pobudzić ją do regeneracji i sprawić, że nabierze dawnego blasku! Najlepsze efekty przyniesie doskonale zaplanowana pielęgnacja w domu i w gabinecie. Jaką pielęgnację wybrać? Zapytaliśmy eksperta. czytaj »
Porada id 6751 Stop wypadaniu włosów! Synergia technologii w efektywnej terapii trychologicznej
MonikaBrzezinskaSC | 2021-03-31
Coraz więcej osób nawet w młodym wieku zauważa u siebie problem przerzedzania się włosów a także postępującego łysienia. Nieprawidłowe odżywanie się, przewlekły stres, osłabione krążenie, zaburzenia hormonalne nadmierne rogowacenie czy łojotok to częste przyczyny nadmiernego przerzedzania się czupryny. Do tego dochodzą zaburzenia takie jak: łysienie androgenowe, telogenowe, anagenowe czy plackowate, które często próbujemy zahamować domowymi sposobami – kosmetykami czy suplementami – niestety bez wyraźnych efektów. W przypadku tak zaawansowanym problemów z przerzedzającymi się włosami niezbędna jest wizyta u trychologa. czytaj »
Porada id 6735 Które zabiegi medycyny estetycznej warto ze sobą łączyć, aby efekty wznieść na nowy poziom? Zapytaliśmy eksperta.
MonikaBrzezinskaSC | 2021-03-04
Wybierając się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej zależy Ci na osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Ale czy wiesz, że dobrze zaprojektowana procedura zabiegowa, ustalona wedle określonego i dokładnie przemyślanego planu, pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty? czytaj »
Porada id 6734 Poznaj moc zabiegów z plazmą azotową! Sprawdź, jakie daje efekty!
MonikaBrzezinskaSC | 2021-03-04
Wybierając się do gabinetu na zabieg z zakresu estetyki, zależy Ci przede wszystkim na bezpieczeństwie i skuteczności? To właściwe podeście! Kiedy dodatkowo chcesz za wszelką cenę uniknąć zabiegów chirurgicznych, na rzecz mniej inwazyjnych procedur, warto rozważyć zabieg plazmą azotową! Poznaj jej doskonałe właściwości i zobacz, jakie efekty osiągniesz dzięki zabiegowi PLASMAWAVE® oraz PLASMAPEEL®! czytaj »
Porada id 6731 MISJA: LATO NADCHODZI! ZADBAJ O CIAŁO, KTÓRE POKOCHASZ!
media | 2021-02-25
Regularne ćwiczenia na macie we własnym salonie warto połączyć z dobrodziejstwem, jakie oferują nam gabinety medycyny estetycznej. Na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę? Odpowiada dr Łukasz Preibisz z kliniki Preibisz SkinDoctors. czytaj »
(bez nazwy) Jak odpowiednio pielęgnować bliznę po oparzeniu?
media | 2021-02-19
Pielęgnacja blizny po oparzeniu jest długotrwałym procesem, który wymaga cierpliwości i systematyczności. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji blizna będzie jaśniejsza i mniej widoczna. czytaj »
(bez nazwy) Ujędrnienie i napięcie skóry dla wymagających
MonikaBrzezinskaSC | 2021-02-04
To, czego pacjenci klinik medycyny estetycznej najczęściej poszukują to nieinwazyjne zabiegi, które dają szybkie i widoczne rezultaty! Bez konieczności korzystania z chirurgii plastycznej i przechodzenia długiej rekonwalescencji. Takie małoinwazyjne ujędrnienie, lifting i redukcja tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu jest możliwe. czytaj »
(bez nazwy) Efekty do potęgi! Czyli jak wspomagać zabiegi ujędrniania w gabinecie?
MonikaBrzezinskaSC | 2021-02-04
Jedne z najpopularniejszych postanowień noworocznych to te, związane z odchudzaniem i polepszaniem wyglądu i kondycji ciała. I mimo, że do wiosny wbrew pozorom zostało jeszcze dużo czasu, to jeśli bierzesz na poważnie swoje postanowienia, to powinnaś już teraz faktycznie zacząć je realizować. Zacznij terapię odchudzającą i nie obawiaj się o utratę jędrności ciała. czytaj »
Nowy Rok – czas na spełnienie urodowych postanowień!
MonikaBrzezinskaSC | 2021-02-04
Czy wraz z nadejściem nowego roku zrobiłaś listę beauty-postanowień? Wszyscy dobrze wiemy, że czasem bywa ciężko z ich realizacją. Ale w tym roku, czas na zmiany! Zacznij od teraz – niech styczeń będzie miesiącem prawdziwej realizacji swoich postanowień! Jakie zabiegi wybrać? Jak najskuteczniej zrealizować swoje cele? Podpowiadamy! Xlase Plus to odpowiedź na wiele twoich urodowych planów i prawdziwe urządzenie do zadań specjalnych! czytaj »

Najnowsze pytania